Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért teszik a srácok képeken...

Miért teszik a srácok képeken az arcukhoz a kezüket L-alakban, úgy hogy a hüvelykujj az állukat tartja, a mutatóujj a szem és a fül közé mutat, a tenyerük pedig kifelé néz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 17:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, a tenyerük az befelé néz, csak elírtam.
2013. máj. 20. 17:51
 2/12 anonim ***** válasza:
mert ez a menő...
2013. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

A lányok miért csücsörítenek?

Erre igazán nincs is válasz.Ez terjedt el. :)

2013. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de tényleg! ez a duckface fiú változata :D
2013. máj. 20. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
csak a páwák.
2013. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel jelzik mekkora lúzerek. L=lúzer.
2013. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az utolsónál a pont :DD
2013. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves lányként a térdemre rakom a kezem,és PONT UGYANEBBEN A PÓZBAN, pacekba vágom magam,és így merengek, én azért mert így kényelmes, pl: Ha ülök egy lépcsőfokon, és a térdemre tudom rakni a könyökem, így jó:) Lányként is csinálják szerintem, valószínű nem én vagyok az egyetlen aki így szokott gondolkozni, vagy nézelődni (támasztom a fejem.):)

:)Képeken nem szoktam.

2013. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaaa neem:D Félreértettem,én a fejemet támasztom, amit te leírtál az más:D Most olvastam el normálisan és értelmeztem, másról beszéltünk.

Én csak támasztom a fejem,ez a póz meg valami izé lehet pózerkodás

2013. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én meg fiúként csak kitekert lábakkal meg egymásra rakva tudok kényelmesen ülni. a fejed megtámasztása(mert pl untatják az embert az idióta kérdések)nem egyenértékü azzal hogy egy csaj minden lencsébe és tükröződő felületbe csücsörit (vagymégrosszabb) de át lehet menni rodinba is, akkor az álladon tartod az öklöd, de speciel a mutató ujj azért néz oda hogy tartsa a fejet..(legalábbis nálam)most ezen nem tudom mi olyanöö mi ebbe kérdésértékű?SŐT még az öklöd is tudod az arcodhoz közel a szemedhez rakni,még ugyis lehet fejet támasztani.........xd
2013. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!