Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami mar nem fer bele...

Mi az ami mar nem fer bele egy kapcsolatba nektek es mi tartozik egy egeszseges feltekenykedeshez?

Figyelt kérdés

En viszonylag kis dolgokon is felkapom a vizet (20L) pl ha valaki bejeloli a paromat face-n. O pedig olyan sok mindent elnez nekem,megengedi hogy egy fiu haverral este setaljak,beszelgessunk.pedig tud rola hogy a srac le akart fektetni.

Nalatok mi az ami mar kiveri a biztositekot?


2013. máj. 22. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha a párom kiakad azon, hogy másokkal is kapcsolatban vagyok (nyilván nem szexuális jelleggel, hanem baráti, kollegiális stb.), az nem fér bele.
2013. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "egészséges féltékenység" nincs, az mindig beteges dolog.

Egy kapcsolatban alapvetö dolog a hüség és a bizalom.


Mellesleg ha valaki téged le akar fektetni, az CSAK akkor sikerül neki, ha te akarod. Akkor meg akár megengedi, akár sem, le fogsz vele feküdni.

Viszont jó kapcsolatban olyan sincs, hogy ezt vagy azt megenged, illetve megtilt valamelyik a másiknak.

2013. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha le akar fektetni, már nem a haverod. Azért nem bízol meg a párodban, mert ilyeneket csinálsz.

Ha ő elmegy egy lány barátnőjével, akkor már nem bízol meg benne, mert az hiszed, hogy ugyanúgy akar a csaj tőle valamit, ahogy a te "haverod" tőled.

2013. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem tudod magadban elfojtani ezt. meg aztán turkálsz a facebookjában, hogy tudod, hogy kik jelölik be?
2013. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!