Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyakorikeredesek.hu használó...

A gyakorikeredesek.hu használói nem ismerik a google-t?

Figyelt kérdés

Gyakran találok olyan kérdéseket, amire 3 percen belül választ találnának a google.hu-n. Miért nem képesek ennyire?

A másik kérdésem, hogy miért nem képesek megfogalmazni a kérdést konkrétan? Gyakran annyira általános a kérdés, hogy csak rákattintva jövök rá, hogy köze sincs ahhoz, mint amire én gondoltam. Az ilyen kérdésekre gondolok, mint pl.: Mi lehet a baj? Mi okozhatja ezt?...


2013. máj. 29. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Az emberiség több mint háromnegyede buta.

Valamiből nekem is kell pontot szereznem.

2013. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezen a guglis dolgon én is ki szoktam akadni. Pl. milyen nyelven beszélnek x országban.


A másik az, hogy leír a kérdésben valamit fél mondatban, jönnek rá válaszok, majd csöpögteti a részleteket, a végén kiderül, hogy egész más a leányzó fekvése ha valaki ismeri a konkrét történetet. Régebben volt valami olyan, hogy anyuka nem engedi el a gyereket láthatásra, persze hogy mindenki nekiesett, aztán csak kiderült, hogy apuka részegen verte őket meg totál felelőtlen, a gyereket veszélyezteti meg nem törődik vele..

Ha már valaki tanácsot kér, akkor ha regényt nem is kell írni, de a fontosabb részleteket akkor árulja már el.

2013. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

De nem tök mindegy hogy a guglitól vagy a gyk felhasználóitól kérdeznek? Egyrészt ugyanannyi energiába telik (oké, kivéve hogy a gugliba magadnak kell kikaparnod a gesztenyét, itt meg olyanok válaszolnak, akiknek az adott dologban van már tapasztalatuk, és pikk-pakk besűrítik a lényeget pár sorba. Ahelyett hogy ki kéne szűrnöd a gugliból a neked kellő információt.), másrészt ez az oldal pont arra van, hogy az emberek kérdezzenek. Szóval viccesnek tartom hogy ez téged zavar.

A "mi lehet a baj", "mi okozhatja ezt" típusú kérdések meg abból erednek (gondolom), hogy sokkal összetettebb, kifejtősebb a problémájuk, minthogy egy mondatban meg tudják magyarázni.

2013. máj. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi az a gyakorikerdesek.hu? Rágugliztam, de nem találtam semmit.
2013. máj. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is azt mondanám, amit az első, hogy elképesztő, mennyi a buta ember... Nem is hittem volna, csak mostanában, hogy a munkám miatt sorra találkozom velük. Borzalom. :s

Ha itt is ez az arány, akkor nem csodálkozom semmin...

2013. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Én is rengeteg ilyennel találkozom, kb 10mp se kell és kidobja a google a választ. Azt nem értem hogy aki ennyire képtelen az hogy tudott regelni ide?

A másik meg a "nem tudjátok milyen idő lesz? a netes időjárás jelentésben nem bízok" és hasonló agyatlan kérdések. Az ilyen lehet azt várja hogy Aigner Szilárd ír neki választ.

2013. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ennél már csak az a dühítőbb, amikor egy ostobán feltett, szinte értelmezhetetlen kérdésre adott válaszokat kezdi fikázni a kérdező! Mondván: "nem erre gondoltam"!

Mintha a válaszolónak tudni illene, hogy a kérdező mire gondolt!

2013. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Aigner Szilárd válasza:


Mindez azért van, mert ma országszerte borús az idő.

2013. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most miért vagy, vagytok kiakadva?

Ez itt egy játék, az esetek túlnyomó többségében!

Nézzétek végig a toplistát, nagyon sok ember pontjait elemezve látható, hogy vannak, akik a kérdések feltevéséből szerzik pontjait (helyezésük) 80 %-át, mások pedig abból, hogy google-t használnak és odateszik a linket.

Megítélésem szerint a feltett kérdéseknek cca 20 %-a mögött van valódi kérdés-választ-várok eredet, a többi 80 % csak játék!

Ezért van, hogy az információk jelentős részét a kérdező csak apránként csöpögteti, mert aki ahogy írták is, már a részinformációk alapján adott egy választ, a végén kiderül, hogy teljesen más szitu, és meglehet, hogy pont az ellenkezőjét kellene tanácsolni: szóval abból a kérdező már "hülyét csinált" és csak röhög magában, míg más válaszolók még igyekeznek "okos válaszokat adni"!

Nem kell ezt annyira komolyra venni!

2013. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ennél sokkal sokkal viccesebb ami gyakran elfordul a gyerekneveléses topikban, hogy valaki feltesz egy kérdést, majd mögé írja, hogy negatív választ nem kér. Vagy is ö csak azt szeretné hallani ami az ö nézete.
2013. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!