Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátiás szerek használói?

Homeopátiás szerek használói?

Figyelt kérdés

Immunerősítés, mandula nagyobbodás, középfül gyulladás- kezelésére kaptam azt a tanácsot, hogy próbáljuk ki a Lymphomyosot homeos készítményt! Van valakinek erről tapasztalata? Használt valaki ilyet?

2 éves a kisfiam, és borzasztó fülfájós a bölcsőde kezdete óta, minden váladék a fülére húzódik. Már nem tudom mihez kezdjünk, minden harmadik héten a fülészeten vagyunk január óta!

köszönöm előre is!


2011. ápr. 4. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Mivel a fülfájásnak komoly szövődményei lehetnek nem javasolnám a homeopátiás készítményeket,nekem amúgy is meggyőződésem, hogy ezek csak placebók, rossz tapasztalatom van ezekkel a készítményekkel, a gyerekeimnek biztos nem adnám.
2011. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, mi használtuk, mert 2 évesen a kisfiamnak is meg volt nagyobbodva a mandulája és emiatt állandóan beteg volt, 1 hét bölcsi után 2 hétig otthon volt és ez így ment okt-től márc-ig...

Neki használt szerintem, és bár én amúgy is hiszek a természetes gyógymódokban, de ő nem tudhatta, hogy mi az, így nála nem valószínű, hogy placebo hatású lett volna...


Viszont arra készülj fel, hogy elég macerás lesz! Napi 3x7 cseppet kell evés előtt fél órával bevenni és max. pici vízben lehet, semmi másban és iszonyú keserű! Az a lényege, hogy a száj nyálkahártyájáról szívódjon fel, ezért nem lehet enni, inni előtte-utána és ezért nem szabad pl. teába sem rakni.

Mielőbbi jobbulást kívánok a kisfiadnak! :)

2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, főleg a másodiknak!
2011. ápr. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!