Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az Éjjel-nappal Budapest...

Ez az Éjjel-nappal Budapest most komoly?

Figyelt kérdés
Most nézem először. Már sokat hallottam róla és ekkora egy sz@rságot én még nem láttam. Egyszerűen borzalmas és abszurd. A csaj sörösüveggel a kezében mászkált az utcán. Hogyhogy nem röhögték körbe? Az olyan alpári.

2013. máj. 30. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
már miért lenne alpári, ha egy csaj fog az utcán a kezében egy sörösüveget?
2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 tetris ***** válasza:
49%
Kövezzenek meg, de engem kifejezetten szórakoztat ez a műsor. Én is látom, mennyire abszurd, de akkor is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a következő részben.
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igaz én nézem,de csak azért mert leblamáljuk. Szégyen amit művelnek. Ami meg a leggázabb, hogy aki nézi, a sok tini p*csa azt gondolja, hogy jó amit csinálnak.
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Az összes valóság show ilyen,sajnos a magyarok többsége gyökér és imád azonosulni az ilyenekkel,néhányan meg azért nézik mert kíváncsiak meddig süllyedhet még a magyar média.
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
62%
én is nézem.az a lali hatalmas arc...
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem állati bénán van összerakva Lali karaktere és nagyon izomszagú és erőltetett a játéka. A legszebb az egészben az, hogy kb neki kéne elvinnie a hátán a műsort, a többiek még annyit sem érnek.
2013. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy nem értem miért gondoljátok hogy alacsony színvonalú műsor, az emberek akik benne szerepelnek egy karaktert személyesítenek meg, szinte egyik sem olyan a valóéletben mint a sorozatban

A barátok közt is hogy indult? Ezelőtt 5évvel még családias volt mint a Szomszédok most meg agyonverik a csajt benne, fegyverekkel hadakoznak, akkor már ez is milyen aljas adás?

Ha lenne rálátásotok akkor tudnátok hogy az életben is pont így történnek néha a dolgok, csak bele kell csöppenni, aki meg nem tudja milyen ez, az ne is írjon róla olyat hogy elmerontó műsor

Szerintem 5 ből 4 ember sétált már italos üveggel nyílt utcán, ebbe mi vicces van?

2013. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is szoktam sörösüveggel a kezemben mászkálni, sőt a barátnőim is. És akkor mi van? Nagy kaland...
2013. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha ki kellene mozdulnod a gép elől és élni egy kicsit, akkor talán nem irritálna ennyire, hogy valaki sörösüveggel az utcán mászkál.
2013. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Én bevallom szoktam nézni. Ettől függetlenül nem tartom sokra. Nagyon eltúlzott, mert nem ebből áll a világ, mint amit bemutatnak. Viszont az is igaz, hogy sajnos rengeteg ilyen ember létezik, mint a szereplők. Az már más, hogy nem ezt kéne példaként felállítani. Viszont még mindig inkább ezt nézem, mint a családi titkokat és társaik. Na az szenny a javából.
2013. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!