Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnám ezt utána?

Hogyan csinálhatnám ezt utána?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HUscvF_KdTE&feature=youtu.be


Ez a srác, magának veszi fel a stúdióban a dolgokat, saját magának csinál mindent. Játszik 4(Gitár, Szintetizátor,hegedű) hangszeren stb... Ezt hogyan lehetne kivitelezni nekem is? Ez a srác 16 év körül lehet... Én most vagyok 19 hogyan lehetne? Beszélgettem már vele, hogyan csinálta, és azt mondta, hogy nagyon sok év alatt, és hogy már kiskora óta zenél plusz zenész családból való. Én ezek nélkül a konkrétumok nélkül, hogyan tudnám ezek hiper gyorsan megtanulni?


2013. jún. 3. 19:07
 1/3 anonim válasza:

Hát szupergyorsan azért nem könnyű, de ha jársz külön órákra vagy ilyesmi akkor előbb-utóbb komoly tudást szerezhetsz. Ő ugye gyerekkora óta ezzel foglalkozik tehát ő ezen nőtt fel, ebben látta az örömöt. Ha úgy érzed fogékony vagy rá akkor kezdd el tanulni valamelyik hangszert nem muszáj gyorsan a lényeg az hogy kiegyensúlyozottan, nagy odafigyeléssel csináld!

Sok sikert! üdv :)

2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát csak oda kell figyelni?
2013. jún. 4. 19:18
 3/3 anonim válasza:
Ha az alapoktól szépen lassan elkezded csinálni az adott hangszer tanulását, beletelik némi időbe míg profi szinten fogod űzni!:) A te esetedben én beszerezném a hangszert amin játszani szeretnék és ha nagyon komolyan gondolod akkor menj el külön órákra, mert azért egyedül nem lehet megtanulni mindent:) 1. válaszoló voltam
2013. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!