Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban az már normális...

A mai világban az már normális ha valaki meleg? Vagy az régen is az volt? Vagy sosem volt az?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy ^betegség^ ami nem gyógyítható nincs semmi gondom a melegekkel csak ne hirtesség hogy azok.

Minden ember egyenlő amit nem lehet megvonni.

2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
erre a kérdésre nincs jó válasz! Ha leírom, hogy szerintem sosem volt és sosem lesz normális a homoszexualitás: homofób vagyok. Ha azt írom, hogy teljesen elfogadott: egy liberális zsidó vagyok.
2013. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Az ókorban teljesen normális és hétköznapi dolog volt, főleg a Római Birodalomban és Görögországban.

Ők ezt úgy fogták fel, mint egy barátságnál szorosabb köteléket azonos neműek között.

Ez persze nem jelenti azt, hogy a dolog máris normális, de semmit sem tehetünk ellene, mivel genetikai eredete van.

2013. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem az sokak szerint, régebben viszont az volt. A rendszerváltás előtt is voltak, akiről tudtál, hogy melegek, de nem foglalkozott ezzel senki. Tudomásul vették, hogy ők ilyenek genetikailag.
2013. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de ők tudják. Ha engem békén hagynak, akkor azt csinálnak, amit akarnak, engem nem érdekelne az sem, ha fejenállva közlekednének az utcán.
2013. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindig is normalis volt, csak vannak kulurak es idoszakok, amikor a tarsadalom toleransabb...


Az elso valaszolonak: ez nem betegseg, meg idezojelesen sem, es mivel nincs mitgyogyitani rajta, ezert sem a gyogyithato em a gyogythatatlan kategoriaba nem sorolhato

2013. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ónnétól betegségnek számít valami ami a normálistól eltér...
2013. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A balkezeseket mért nem akarják gyógyítani?
2013. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt is gyógyítják kis kórba átszoktatni a jobb kézre .....
2013. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ónnétól betegségnek számít valami ami a normálistól eltér..." -- Na és mi számít normálisnak? Ki mondja meg, hogy mi az? Ami átlagos? Akkor normális, ha valaki piál és cigizik, és betegség, ha nem? Betegség, ha valaki nem sminkeli magát?

Nincsenek rá egyetemes szabályok, hogy mi a normális, és mi nem. Legfeljebb arról tudunk nyilatkozni, hogy adott korban és adott kultúrkörben mit tekintenek normálisnak.

A görögöknél például a homoszexualitás teljesen normális, elfogadott volt. Azt tartották egészségesnek, ha az érett férfiaknak egy fiatal fiú a társa. Nekik ez volt a normális.

Betegség? Miért, van talán homo-vírus? Nem tudok róla. Attól, mert neked nem tetszik valami, az még nem lesz betegség. Sőt, populációbiológiailag igazolható, hogy egy populációban, amit már nem fenyeget a kihalás, megjelennek a fajfenntartást nem szolgáló egyedek is. Nem csak a melegek, de például azok is, akik nem akarnak családot és utódokat. Akkor most te őket is betegnek tartod?

2013. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!