Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha heteros, normális srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heteros, normális srác vagyok, a heteros srácok jönnek be, és spontán szeretnék ismerkedni, milyen apró, rejtett jelzésekkel lehet tudatni, hogy melyik csapatban játszom? Gesztusokra és öltözködésre is gondolok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szivárványos sapka, póló
2013. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szivárvány öltözék
2013. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Heteróként heteróval ismerkedni? Akkor valamelyik hazudik!
2013. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
nem,nem, nem vagy heteró.
2013. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi az hogy heteros?
2013. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Ja, mi az, hogy heteros? Ha nem vagy b.zi, miért akarsz pasikkal ismerkedni?
2013. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves hármas, az nem egészen mindegy, hogy hetero, vagy heterós... Heterós: meg nem mondanád róla, hogy meleg, azt hiszed, hogy átlag hetero férfi, mert úgy néz ki, és úgy viselkedik.

Az 1. és 2. válaszadók számára kielégítő ez a válasz??


Tök jó, hogy itt mindenki ilyen poénos kedvében van, kár, hogy másnak húsba vágó, amin viccelnek...

2013. máj. 27. 21:32
 8/18 A kérdező kommentje:
Közben a többieknek is sikerült válaszolni! :D
2013. máj. 27. 21:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, mert bennem megérzések vannak, kicsi ösztön... de volt már olyan akiről konkrétan tudtam mi a szitu de letagadta. Sokkal bonyolultabb nehezebb összetettettebb mint sem egyszerű, ahogyan leírtad. De vannak olyan szerencsések akik mindig megtalálják az ilyet, azokat én is irigylem :D
2013. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vajmi kevés esélyed van arra, hogy mutasd, hogy fiúkkal szeretnél ismerkedni, de te is fiú vagy. Én inkább, aki tetszik, dumálnék vele, majd, ha adódik olyan alkalom, amikor meg lehet kérdezni, megkérdezném, "mi a véleménye róla.. ha stb" módon, akarna-e többet. Ha nem akkor sem történne semmi, remélhetőleg.
2013. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!