Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek tanuljak tovább?

Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Szeretnék tovább tanulni, csak azt nem tudom hogy minek. Eddig a terveim között az állattenyésztő mérnök szerepelt, de a szüleim leakarnak beszélni róla. Az állatok és a mezőgazdaság érdekel a leginkább.Viszont a kézügyességem is elég jó, szeretem az aprólékos munkát és az ékszerkészítést. Olyan munkahelyet majd nem szeretnék ahol egész nap egy irodában kell ücsörögni. Minél több időt töltök a szabadban annál jobb. A jegyeim is elég jók, bár a reál tantárgyak nem az én műfajaim.
2013. jún. 10. 17:28
 1/1 anonim válasza:

Ha engem kérdezel, én azt tanácsolom, hogy bízz önmagadban, és legyél kész harcolni a céljaidért.

Én is szoktam feltenni magamnak kérdést, hogy minek is tanulok? Miért? Hát az álmaimért, bármi legyen is az. Mellesleg, tudás nélkül manapság semmire sem megy senki.

Ha kitartasz a céljaid mellett, akkor a jövőbeli önmagad büszke lesz a mostani énedre!

2013. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!