Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Perrie...

Mi a véleményetek Perrie Edwards-ról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 16:00
 1/7 anonim válasza:
csúnya
2013. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem is az de bővebb válaszokat szeretnék kapni :D
2013. jún. 22. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírom a csajt. Néha kicsit túlzás, de úgy általában nagyon jó stílusa van, és szép. Különleges hangszínen énekel, tetszik. :)
2013. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Egy tehetséges, szép lány, akit túl sokan utálnak értelmetlenül.

Mindig meglepődöm egyébként, mikor olvasok egy-egy véleményt Perrie-ről. Komolyan, csak nézek, hogy az emberek tényleg ennyire vakok és süketek egyszerre, vagy szimplán unatkoznak, és utálkozással ütik el az időt.

"Utálom Perrie-t, mert Zayn barátnője. Olyan ronda és tehetségtelen, semmi hangja, és ráadásul hülye is. Tuti, hogy Zaynnel a kapcsolatuk csak kamu, mert Zayn olyan lányt érdemel, mint én." - Na ezektől mászok falra, komolyan. Tény, hogy szépség relatív, de Perrie minden, csak nem csúnya. Szeretnék én annyira ronda lenni, mint ő!

Perrie tehetségtelen, ja tuti, azért tart ki olyan hangokat, hogy csak hűha. Bármit el tudna énekelni, bármit. A Zaynes dologhoz pedig inkább nem fűzök hozzá semmit. Vicc az egész Perrie ellenesség néhány directioner részéről.

Nem kell szeretned Perrie-t, én nem ez mondom. De szidni, és utálkozni annyira buta dolog, ennyire nincs más dolgotok, tényleg? Ne értsen félre senki, nem akarok én itt támadni, csak kíváncsi vagyok, hogy mi értelme az egész utálkozásnak, mert valahogy nem igazán látom át.

Nahát ennyi lett volna a véleményem, köszönöm a figyelmet. :)

2013. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogii2000 válasza:
Én nagyon szeretem Perrie-t. Imádom a hangját is és a stílusát is :)
2013. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anett** válasza:
én is imádom első számú pédaképem, és nagyon egyetértek azzal a válaszíróval, aki a falra mászik az utálkozóktól. Minek? Szerintem az ilyenek nem is simerik Pezz-t de kell valamit írniuk és nem fogják dicsérni. Csak féltékenyek, mert ő gyönyörű, tehetséges, remek férje lesz, és imádnivaló lány. :) <3
2014. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen imadom ő egy jelenség a stílusa , a hangja és még szép is meg kicsit bolond de igen csípem . BÁR be kell vallanom az egy kicsit durva , hogy nem tudja mennyi a 144 gyöke ez alapvető dolog
2014. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!