Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zayn Malik és Perrie Edwards...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zayn Malik és Perrie Edwards mióta járnak? és szerintetek még meddig fognak együtt lenni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gáz, ha nem tudom kik ők?
2013. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 és ezt csak azért raktam ki mert szeretném jobban megismerni a one direction kulissza titkait :P
2013. máj. 7. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Marha fontos egyébként :D Kit érdekel, hogy két amcsi mióta és meddig jár :D 16 évesen ennyire gyerekes vagy?
2013. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aha :) directioner vagyok.szerintem meg inkább ezzel foglalkozzak mint mással...
2013. máj. 7. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat ennel vannak erdekesebb es ertelmesebb elfoglaltsagok, de te tudod... :)
2013. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4.:Britek, nem "amcsik" -.-

Kérdező: 2011-ben találkoztak először, de akkor még azt állították, hogy nem járnak.Aztán 2012-ben néhány fotós olyan képet készített, hogy már nem tudták tagadni, hogy együtt vannak, így Zayn bejelentette egy interjúban...szóval már 1éve :] Ès szerintem még sokáig járni fognak :]]

2013. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valószínűleg azért tette föl a kérdést hogy választ kapjon rá nem azért hogy pár "okos" ember itt ugasson...amúgy én ki nem állhatom Perrie-t viszont Zayn a kedvencem a bandából szerintem nem illenek össze Perrie nagyon dilis
2013. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én sem szeretem Perrie-t mondjuk ez valószínűleg azért van mert nekem is Zayn a kedvencem és szerintem sem illenek össze na mindegy de nem tudom meddig lesznek együtt de remélem nem sokáig :P
2013. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 meskóka19 válasza:
Igen britek de nem gond nem mindenki amcsi a világon vannak britek is és mivel a One Direction elég nagy sztár meg meg minden ezt a mai fiatalság elég jól tudja hogy angolok ja és először jó lenne megnézni hogy milyen származásúak!!!!
2013. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!