Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 9. vagyok, új...

Mit tegyek? 9. vagyok, új osztály, és beilleszkedtem egész jól. A baj, csak annyi, hogy akikkel az új haverok járnak, azok a volt osztálytársaimnak azon része, akik utáltak. Én is őket.

Figyelt kérdés

Nem sokan vannak, vagy 3-an. De pont azok, akiknek szúrja a szemét, hogy jól érzem magam. Nem merek velük elmenni egy buliba, mert ha ott öszetalálkoznánk velük, első dolguk lenne lejáratni. Mit csináljak? Voltak zűrös ügyeim. Alapjába egy depresszión mentem keresztül, egy hirtelen haláleset után. Csak ezt ők nem tudják. 8. évvégén is odajön az egyik nyomorult h emlékszel még rá, amikor fel akartad kötni magad. (3.-ba volt...) Akkor szépen elmagyaráztam neki, hogy vagy befogja, vagy felrugom. Ez volt a legdurvább eset, a többi nem olyan cinkes, de nem akarom hogy ilyeneket kikotyogjanak a kis k...ák. Még nem is csak azért, mert a haverok dumálnának érte, mert nem olyanok, egyszerűen új életet kezdtem, egy olyan osztályba ahol sokkal jobbfej emberek vannak, akiknek nem szúrja a szemét, hogy átlagnál jobb tanuló vagyok, akikkel egy összetartó banda lettünk. Egyfolytába szívjuk egymás vérét, de mindenki mindenkiét, nincs vérig sértődés, se verekedés egy kijelentés után. Vagy visszavág, vagy elhallgat és kész. Míg a régi osztályba ha valamelyik k...a bepofázott vlakinek nem volt baj, de ha nekik mondtak valamit már tt kezdődött, hogy osztályfőnöki. Valahogy ezért nem nézem őket semmibe. Akikkel igazán jóba vtam azok 2-en, vagy 15-tel se rosszba-se jóba, a 9 csaj közül volt 3, akiket meg tudtam vna ölni, a többiekkel elvoltam. (egyik belém volt zúgva, csak én nem belé, és azért lett ilyen) fiúk közül a ci.gányokat kivéve senkivel nem volt úgy bajom. De a ci.gányok közül se minddel. Egyik haver volt. Még mindig váltunk két szót ha találkozunk.

De az egyik kis k...a már elezdett alámtenni, az unokatestvérének is mondott már olyat, ami nem is igaz. Akkor kapott egy szép kis levelet, hogy szépen csendbemarad, vagy elég jól megjárja. (facebookos dolgok miatt nem egy fegyelmi volt iskolájába, és ott is írt ki vmit)

Mit kéne tegyek, hogy megváltozzanak, vagy egyszerűen leszálljanak az életemről? Én egyszer nem ugattam bele az ő életükbe, nem alap dolog lenne hogy ők is ezt teszik? Vagy próbáljak meg összehaverkodi velük? Úgy hátha jobb lesz? Hogy látjátok?


2013. jún. 12. 05:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd rá őket ne foglalkoz ilyenekkel.
2013. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!