Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki utálja még a hőséget...

Ki utálja még a hőséget rajtam kívül? Van klímátok? Drága a klíma?

Figyelt kérdés
Szeretem a nyarat, mert jó a hangulata és ilyenkor életre kelnek az emberek, de azt ki nem állhatom, hogy a lakásban 600 fok van. Nem tudom, hogy fogom kibírni a nyarat. jövő hétre már 35 fokot is mondanak:(((

2013. jún. 15. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Én 30 fokig bírom a nyarat, nem izzadok annyira meg, igaz hogy melegem van, de még bírom. Ha már 30 fok felett van főleg ha már 36 akkor már készen vagyok.

Klíma volt az előző albérletünkbe, használtuk is, csak el kellett kérni a kulcsot a tulajtól mert az egy külön kapcsoló szekrényen keresztül volt rákötve a villanyórára. És az zárva volt.

A tulaj oda adta a kulcsot csak figyelni kellett az óra állást. Persze mi fizettük ki a villanyszámlát kb 10 ezerrel volt több tavaly főleg, ette az áramot rendesen, de ennyit megért nekünk panel legfelső emeletén.

Most már egy társasházba lakunk, elég jó környéken, téglaépítésű, igényes, sok fa van körülötte így árnyékol valamit, így nincs olyan hőség.

Itt nincs klíma de nincs 60 ezrem hogy megvegyem plusz beszereljem. Igaz hogy ez már nem albérlet de akkor sem fogok befektetni ilyenre. Van ventilátor azzal is lehet hűteni a lakást valamennyire. Meg egészségtelen is a klíma.

2013. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Én! Utálom.

Max. 30 fok, de már az is 38 legalább napon. Tetőtérben lakunk. Van klímánk, mert különben elviselhetetlen lenne. Az ablakokon reluxa + sötétítő függöny már teljesen besötétítettünk, az egyik tetőtéri ablakra most ragasztottam fel belülről olyan védőt, amit a kocsikba szoktak a szélvédőkre hőség ellen. De jövőhéten valószínű indítjuk a klímát is. :-(


Ha csak a hőség és a hideg esős nyár között lehetne választani, akkor is inkább a hideg esős nyarat kérném.

2013. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1 Nekem meg pont nyugati oldalon van a szobám, ráadásul emeleten és borzasztó. Egész napra besötétítek, de most is 25 fok volt legutóbb. Úgy utálom már. Azt hiszem, nem lenne rossz ötlet beszerezni egy klímát, nem érdekel, hogy egészségtelen.


2 Igen, ha választanom kéne, azt hiszem, inkább akkor legyen minden este vihar és csapkodjanak a villámok, minthogy ilyen meleg legyen.

2013. jún. 15. 19:29
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mindennél jobban gyűlölöm,16. emelet-toronyház,és nincs pénzem klímára.én már a 25 fokot is úútálom,most lehet bent 41.... :(
2013. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez durva:S
2013. jún. 16. 19:59
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekem mondjátok? Tetőtéri szóba, nyugatra néz....

Múlt héten vettem 170 ezerért új számítógépet, tegnap kisült a videokártya, mehetett szerviz, több mint 50 ezer a javítás. Jelenleg 32 fok van a szobába, klímára jelenleg nincs pénzem, csak egy ventillátorom van, de még az se segít, csak ezt a rohadt meleg levegőt fújja rám. Úgy izzadok, hogy azt elképzelni nem tudjátok. Épp hétvégén beszéltem nagyszüleimmel, hogy nyáron elmegyek hozzájuk, mert itt nem lehet megmaradni, egyszerűen végem van. És ez még csak nyár eleje....

2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 Megértelek. Nekem hányingerem a melegtől, pedig a szobámban azért nincs 30 fok, csak 24. 30 fok, az kéne még...
2013. jún. 16. 21:53
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja és úgy néz ki, csak este hajlandó lemenni 24 fokra.
2013. jún. 16. 21:54
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Van klímánk és megvan az ára, viszont én hűvösség kedvelő vagyok, ezért nekem megéri.


Van, aki felesleges luxuscikknek tekinti, de szerintem ez már egyéni igény kérdése. Pont úgy, ahogyan télen is van akinek elég 19-20 fok, míg másoknak kell 24-25 fok, úgy nyáron is van, aki hűsíteni akarja magát.

2013. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha 24 fok van a szobádban, akkor az én szememben te igen szerencsés vagy.

Nálam napközben 28 alá sose megy le, éjszaka pedig teljesen ki van tárva az ablak, de 25-nél mindig megáll. Tegnap előtt este volt a legbrutálisabb eddig ezen a nyáron, 34 és fél fok volt a szobában, be se mertem menni... Engedtem jó hűvös vizet a fürdőkádba, és vagy 3 órán keresztül bennt ültem, közben olvastam, zenét hallgattam. Máshogy nem tudtam volna kibírni.

2013. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!