Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyenge autó gyenge klíma?

Gyenge autó gyenge klíma?

Figyelt kérdés

Nemrég megváltam 2006os 1.8 benzines focusomtól. És vettem egy 1.25 benzines 1 éves fiestát.

Az a gondom hogy nem valami hideg levegőt fúj, hűt hűt de ne kb fele olyan mint a focusé volt . A klíma rossz lehet ? vagy az 1.2 motorhoz kisebb teljesítményű klímát is szerelnek ?


2013. jún. 11. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelhető a gyengébb klíma, hisz nagyon elvenné a motor amúgy is halovány erejét ugyanaz a kompresszor.
2013. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanolyan hideget kéne fújnia. Én elvinném egy klímáshoz , hogy töltse fel!
2013. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
ott klíma baj lesz.
2013. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elvileg ugyanolyan hőmérsékletűt kell fújnia, de igazából 1.4-estől kisebb benzinesbe nem is szabadna beleszerelni, mert annyira fogja a motort mint az állat, nekem 1.4-es benzines 90 lóerős autóban van klíma, és ha bekapcsolom a klímát akkor nem úgy veszi a fordulatot, nagyon sokat fog rajta
2013. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!