Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondtad ma már valakinek hogy...

Mondtad ma már valakinek hogy szereted? Értékelted ma már valakinek a munkáját, fáradozását? Törődtél ma már valakivel, vagy csak magaddal vagy elfoglalva?

Figyelt kérdés

Ha a válaszod valamelyikre is NEM volt akkor tedd meg minél hamarabb és tedd meg mindennap! Akár ismeretlennel is

Mindannyian értékesek vagytok akik olvassátok!Becsüljétek meg egymást nem tudjátok meddig van rá lehetőségetek!!



2013. jún. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert ma itthon vagyok, és ők nem érdemlik meg ezt. (Nekik kellett volna ezt először megtenniük, kezdeményezniük gyerekkoromban...)

Majd ha megtalálom életem párját, neki minden nap tudtára adom majd imádatomat és törődök is majd vele. Ez csak természetes. És ha lesznek gyerekeim, majd előttük is mondom a páromnak, és nekik is...

2013. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megértelek, de ha mindenki így gondolkodna sokkal nagyobb lenne a magány és a szeretetlenség próbálj meg elengedni te is jobban fogod magad érezni ettől!Lehet ők is a te nyitottságodra várnak egy próbát megér!!Minden jót neked!!
2013. jún. 16. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont az én nyitottságomra? :) Vicces vagy.


Egyébként nincs nagy bajom, már nem vagyok olyan naiv, mint régen. Tehát tudom, hogy vannak önző és gonosz emberek. Hogy miért jó ez nekik, azt nem fogok soha megérteni, de tudom, hogy vannak, elfogadom, és amennyire lehet, elkerülöm őket. Megváltoztatni nem tudom őket, ahhoz megváltónak kéne lennem talán.

Ha pedig az önző emberekre ráhagyjuk önzőségüket és úgy szeretjük és törődünk velük, mintha nem lennének azok, akkor azzal elismernénk, hogy jók.

Én ilyet már nem fogok tenni. Ellenük nem teszek, (kivétel lenne, ha az életemre törnének), de értük sem! Elkerülés és béke van...


Egyébként Kérdező, Te meg olyan vagy, mint valami ma született hittértő. Tudod, akik élik az életüket, maguk is rosszak, majd egyszer csak elmennek templomba vagy valami gyülekezetbe, és mint villámcsapás megtérnek. Attól fogva valóban jók lesznek, felhagynak a gonoszságokkal, de egyben elkezdik ezt reklámozni. Elfelejtik, hogy miket tettek korábban, vagy nem tekintik bajnak, mert ugye Isten megbocsát. De ha más valakit látnak eztán rosszat tenni, vagy egyszerűen csak nem mosolyogni, akkor már kezdik hirdetni az igét, nyomatni a hülyeséget. És az ilyen kérdéseket, mint amit feltettél...


Félre ne érts. Nem irtál semmi rosszat. Csak kicsit elgondolkozhatnál azon, hogy mi miért van.


MOndjuk ezen a honlapon menj bele a Család témába, azon belül a Válás kategóriába! Na ott kérdezőknek kellene feltenned a kérdésedet, őket bizony nem ártana téritgetni!!!

Hogy miért őket? Hát menj bele a szülő-gyerek kapcsolat kategóriába, és talán felfogod! Tizenéves gyerek ott miért tesznek fel olyan kérdéseket, amilyeneket? Azt mondod nekik kellene nyitottabbnak lenniük, és nem a szüleiknek odafigyelőbb, gondoskodóbb???


Na tekergesd még az agykerekeidet, mielőtt marhaságokat kérdezel!

2013. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!