Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 166 cm és 72 kg vagyok szerint...

166 cm és 72 kg vagyok szerintetek dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. elég sok cikizést kaptam a suliban elegem van már belőle. hányatom magam és félek hogy kezdek anorexiás lenni. ezt abból gondolom hogy az ételtől már néha hányok egyre többször van rossz kedvem fáradt vagyok folyton .

2013. jún. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kortól és nemtől is függ, de szerintem olyan 10kg túlsúly van rajtad, ami egyáltalán nem vészes, csak sportolni meg rendesen enni kell. A hánytatást felejtsd el.
2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod bulimiás leszel.Sportolj és igyál sokat, neked még nem kell fogyókúra.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az anorexiát feljtsd el...módjával egyél, sovány, energia, cukorszegény dolgokat.


jó, van rajtad egy kevés, de még javában növésben vagy...nyugi..leszel Te még 180 centi is...csak ne "zabáld" túl magad...


nyugi.Itt a nyár, diétázz... strand, hülyülés, kevés kaja, meglátod vékonyabb leszel.

2013. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár csaj vagy ,vagy fiú ne légy hülye... Rajtam is volt és van is egy kis felesleg és betábláztam az egész nyarat edzésre... Elkezdtem futni járni reggel és estefele pedig fegyenckondira váltok.. Elég kemény ,de akarás kérdése.. Egyik barátom 120 kg és úgy 180cm magas és még ő is kijött futni.. Lehet ,hogy meg kellett álldogálni párszor ,de ő is végigcsinálta azt a maradék távot ami még előttünk. Ha ő meg tudta csinálni neked is menni fog..Egész akarás kérdése. Hidd el hamar le lehet avval dolgozni a dolgokat.. Kitartás!! 17/F
2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok .. az a baj hogy inkább a combom a vastagabb meg a derék méretem..rengeteg videót próbáltam már ki de a combom csak izmosabb lett tőle .. 1 és fél éve táncolok (hip-hop) és még izmosabb valaki valami bevált videót ha tudni linkeljen már nekem nagyon nagyon meg köszönném :)
2013. jún. 18. 13:52
 6/8 anonim válasza:
Ígérd meg, hogy a hánytatást elfelejted. Igyál sok vizet, most egy időre a gyors kaját el kellene felejteni. Nem azt mondom ne egyél édességet de csak MÉRTÉKKEL. Fuss az leviszi a hasról, combról. Zumbázz nekem bevált és öröm csinálni mert jó a zene és táncosak a lépések is.
2013. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
futastol is csak erosodott a combom ..zumbazast peddig kifogom probalni :)
2013. jún. 18. 15:55
 8/8 anonim válasza:
Anorexiás nem vagy, de így a leírtak alapján gyanús,hogy bulimias vagy. .mindenképp kérj segítséget, mondd el valakinek hogy mi bánt mitol lettel rosszul lelkileg, mert a fizikai rosszullét a hanytatastol van. A legjobb egy szakember lenne ő tudna segíteni megtalálni a probléma hátterét. Kitartást és gyógyulj!ha lelkileg rendben vagy és úgy érzed, akkor dietazhatsz formálhatsz az alakodon, de csak óvatosan !és az sem biztos, hogy kell, mert csak a csontozatod erős. Kitartást! ;)
2013. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!