Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára teljesen kifordúlt a...

Mára teljesen kifordúlt a szám, be is dagadt az arcom is kicsit.38. hétbe léptem. Volt v. ki így szülés elôtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Kèt hete nyitva a külsô belsô mèhszàjam is,csak mèg a mèhnyak nem rövidûlt meg.Az mennyit idôbe telhet mire lerövidûl?Ez az arc puffadàs kicsit furi.

2013. jún. 14. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Úristen dehogy, hálistennek végig szép maradtam.
2013. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èn is szèp maradtam. :-) Fèlre èrtelmezted a dolgot nem eltorzúltam,csak kicsit bedagadt a szàm,meg pufibb az arcom mint tegnap.
2013. jún. 14. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Védőnőnek, orvosnak, valakinek mutasd meg magad. Ebből még toxémia is lehet.

A méhszáj nyílása, méhnyak rövidülése mindenkinél más. Van, akinél hetekkel a szülés előtt elkezdődik, másnál meg a vajúdás alatt történik meg, szóval ebben nem lehet jósolgatni.

2013. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vizeletem vèrnyomàsom jò volt szerdàn.
2013. jún. 14. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az összes barátnőm azt várta, mikor fordul ki a szája, mert az a szülés közeledtét jelezte. (pár napon belül mindegyik megszült) Nekem is állandóan ezt nézik. :) Apukám is, mikor megyünk hozzájuk, mert Anyunak is kifordult. Szerintem ha az eredményeid jók, akkor inkább arról van szó, hogy hamarosan indul a baba. :)

Az első válaszolóról a véleményemet meg nem írom le, mert lehet túl csúnyára sikeredne...

2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet pàr napon belûl babàzok?De jò lenne màr nagyon vàrom a kislànyomat! :-) Az elsô vàlaszolò meg biztos elfelejtette màr hogy ennyi idôs vàrandòsan màr jöhetnek ilyen tünetek,ami nem azt jelenti hogy elcsúnyùl az ember.Elèg èrzèkeny vagyok màr lelkileg is de szerencsèje hogy ma kifejezetten nyugodt napom van :-)
2013. jún. 14. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy csúnyul. A férjem mindig azt mondja, hogy egy nő életében ez a legszebb dolog, amit véghez tud vinni. :) Szóval szépek vagyunk, ha nem is a szó klasszikus értelmében. :D

Azért majd írd meg, hogy mikor bújt ki a kislányod. :)

Könnyű szülést kívánok Neked!!!! :)

2013. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7es,aranyos vagy
2013. jún. 14. 20:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd megìrom ha kibùjt a kisasszony! :-)
2013. jún. 14. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ,,kifordult" a szám és felpuffadt az arcom,na meg úgy néztem ki,mintha csokiszoluban lettem volna szülés előtt két nappal!:)
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!