Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ég a pofám, mert a lépcsőházba...

Ég a pofám, mert a lépcsőházban ébredtem. Most mit gondolhatnak rólam a szomszédok? :S

Figyelt kérdés
sajnos az este annyira berúgtam,h kiesett egy csomó minden, azt se tudom egyáltalán h jöttem haza, igaz a lakásba már így se tudtam bejutni,mert nem tudtam kinyitni az ajtót :S

2013. jún. 19. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolják, hogy egy gyenge, részeges alak vagy, de hát ez az igazság is, nem? :)
2013. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%
szard már le ki mit gondol, anélkül sosem leszel szabad
2013. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát..biztos téma leszel egy ideig, de minden csoda 3 napig tart..még mázlid van hogy egyáltalán a lépcsőházig sikerült eljutnod :D Amúgy meg kb mindenki átesik ezen egyszer, vagy így, vagy úgy. Szomszéd-emelet-lépcsőházzfüggő a fogadtatás, de nem kell bocsánatot kérned, legyél olyan mint mindig azokkal, akik láthattak így, aztán majd lecsitul.


Kellemes józanodást! :)

2013. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:):):)En jót nevettem volna rajtad, mint szomszéd, de remélem, hogy nem mindennapi ez az eseted.


Hány éves vagy?

2013. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért kettes neked az a szabadság hogy a lépcsőházban alszol? Akkor aludj a mezőn ott tényleg szabad vagy, nagy okosságot akartál mondani de nem sikerült.

Szerintem okkal ég a pofád, rúgj be, nem is azzal van a baj hanem a többivel.

2013. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még sose történt velem ilyen, és tényleg nagyon szégyenlem magam. eddig se találkoztam túl sokat a szomszédokkal,de ezután tuti kerülni fogom őket...am 20 éves vagyok.
2013. jún. 19. 12:11
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj,h a szüleim,akik egyébként nem laknak itt, csak néha jönnek,nagyon beszédesek,leállnak mindenkivel dumálni,és mi lesz,ha netán valaki elmondja?
2013. jún. 19. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha ez megnyugtat, akkor én egy buli másnapján takarítottam az ablakokat az alsó szomszédaimnál... Volt olyan, amelyik pár napig furcsán nézett rám, a másik kiröhögött, a harmadik meg még napokig emlegette.

Amúgy, ha szerencséd van, és nem látszottál részegnek, akkor még azt is "elhintheted", hogy nem volt nálad kulcs, a telód lemerült, a többiek meg nem keltek fel a csengőre. :D

2013. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Leírom mit gondolnék én, mint szomszédod: a lépcsőházban aludtál. Ennyi. Nem vonok le mélyebb következtetéseket adott látszat alapján, ha véleményt akarok alkotni rólad, akkor mondjuk elmegyek veled egy kávéra és elbeszélgetek veled, ebből biztos többet tudnék meg rólad, mint abból, hogy épp hol éjszakáztál.


Az viszont, hogy a te szomszédaid hogyan viszonyulnak ehhez, attól függ, hogy ők milyenek és ahogy írta az előttem válaszoló is, valószínűleg téma leszel közöttük egy ideig. A rosszindulatú pletykákkal és megjegyzésekkel nem kell foglalkozni, úgyis az ilyen viselkedés többet mond el róluk, mint rólad.


Kerülni viszont ne kerüld őket ezért, mert azzal csak azt mutatod, hogy van szégyellnivalód, pedig nincs. A te magánéletedet ne hagyjad, hogy olyan események alapján ítéljék meg, amiknek tulajdonképpen nincs is akkora jelentősége, elvégre bárkivel megeshet az ilyesmi, ettől még te nem leszel kevesebb vagy alávalóbb, stb.

2013. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendes fiu vagy, mert még tudsz szégyenkezni a tetteidért.

Legközelebb biztosan vigyázni fogsz,az tuti.

Mondd el te az anyudéknak, és akkor nem fog kisérteni ez az érzés, hogy mástól tudják meg.


Egyáltalán honnan tudod, hogy láttak a szomszédok? Hadd nézzenek furcsán, ha ráérõsek.

2013. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!