Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok társasházban...

Disi kérdése:

Mit csináltok társasházban élő szülők ha a 2 éves gyerkőc lefekszik a lépcsőházban a földre, nektek pedig tele van mind a két kezetek tehát nem fér még a gyerkőcöt is bele?

Figyelt kérdés
Dackorszak
2013. ápr. 30. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondom neki, hogy álljon fel. Ha nem áll fel az egyik kezemet felszabadítom, és felállítom. És határozottan utasítom, hogy nyomás felfelé, különben büntit kap, ha mégegyszer lefekszik a koszos földre..
2013. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem indulok úgy el,hogy 1 kezem ne jusson rá.

tapasztalat,1 szabad kéz kell,inkább fodulunk kettőt.

2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy a gyereket viszem fel, vagy a bevásárlást, majd visszamegyek azért, amelyiket otthagytam. Zárt lépcsőházunk van.

Ha tudom, hogy sok cuccal térek haza, akkor hátizsákkal indulok el.

2013. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bezárólag kulcsra a lépcsőház ajtaját, hogy kiszökni ne tudjon, s ott hagyom, felviszem a cuccot, majd kipakolok, s addig nem caíkom be az ajtót, hallagatóuom mit csinál:))
2013. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyien válaszoltatok. Az a baj, hogy nem merem ott hagyni. Elég ügyesen tud közlekedni le-fel a lépcsőn, de tegnap is megbillent, szerencsére hasra esett pedig azt hittem hanyatt fog :( Nagyon szeles. A lépcsőház kulcsra zárható, de apince felé is vezet lépcső amin viszont van egy palló a bicikliknek lefektetve, a múltkor azon akart lesétálni. Függőfolyóson lakunk, annak is lengőajtaja van, kimenni ki tud menni rajta, de félek odacsukja a kezét, vagy megüti az ajtó. Van amikor ügyesen feljön-lemegy egyedül, de most olyanja volt, hogy közölte velem hogy itt marad. Nem sírt, nem hisztizett, csak lefeküdt a földre. Egyszerűen nem tudom mivel felcsalni, hiába fenyegetőzök hogy nincs mese, nincs játék vagy bármi, vagy ígérek büntit nem érdekli. Bármit mondok mindenre nem a válasz és hogy itt marad. Tényleg csak az marad, hogy lenn hagyom a cuccot, rázárom a lakásajtót míg felhozom a szatyrokat. Fél kéz nem elég, mert elengedi magát és akkor meg fel kellene szabályosan cibálnom, azt pedig nem szeretném. Igazi makrancos kata :D
2013. ápr. 30. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű a véleményemmel, de csapj a fenekére.
2013. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!