Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember akinek nincs...

Van olyan ember akinek nincs semmi különösebb baja, de mégis unja az egész életet és nem akarja folytatni?

Figyelt kérdés
Van családom, egészséges vagyok, nincsenek anyagi gondjaim, szeretem a szép dolgokat, a természetet, de mégse érzem úgy hogy lenne értelme élni. Csak úgy vagyok napról napra, jövőképem, terveim nincsenek. Karriert, saját családot nem akarok, azt hiszem barátokat sem igazán. Igazából nem akarok semmit másképp ahogy most van, de ezt meg már meguntam.
2013. jún. 20. 00:10
 1/10 anonim válasza:
Szerintem mindenki érzi úgy néha hogy értelmetlen az élet,próbálj meg kezdeni valamit magaddal,ha mást nem ugorj le a sarki kocsmába vagy ilyesmi:)
2013. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De én mindig így érzem, már évek óta.

Hát szerintem elég furán néznének a középkorú alkeszek ha egy huszonéves lány beülne közéjük inni xD Bár már néha ezzel is úgy vagyok, hogy az se érdekel ha kinéznek valahonnan.

2013. jún. 20. 00:59
 3/10 anonim válasza:
Akkor túz ki magad elé egy célt, és tegyél meg érte mindent hogy elérd, ez biztosan le fog kötni, és közben jól fogod érezni magad a bőrödben, én is ezt teszem! :)
2013. jún. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne nyűgösködj, kapd össze magad. Fogadni mernék, hogy az összes ilyen "nihil idill" szemléletű lény, akiknek minden mindegy, meg semmi sem érdekes, ha egy rutinvizsgálaton kiderülne, hogy rosszindulatú tumorotok van, hát nem győznétek az onkológushoz rohangálni zokogva, hogy gyógyítson meg, mert élni akartok. Csak addig mindegy minden, amíg nincs semmi bajotok.
2013. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Próbálj meg új dolgokat csinálni: elmenni valahová ahol még nem voltál de mindig el akartál, próbálj ki érdekes dolgokat, ismerj meg új embereket, kerülj közelebbi kapcsolatba a barátaiddal, vagy magaddal :)
2013. jún. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az hogy korán ment férjhez, vagy lett családja, és szeretik is, attól még nem kell kiégettnek lenni. Az anyaság egy áldozat, de muszáj, hogy céljai legyenek, amit mindig is szeretett volna. Nem azt amit elvárnak, hanem amit saját maga szeretne. Nem tudom elhinni, hogy se barátok, barátnők és sehol egy kimozdulás vagy ünnep. Szóval ha közönyössé vált a monotonitástól, és nem tudja mitől vált ilyenné, írjon privátban kérem.
2013. jún. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, mint te. Évekig úgy voltam vele, hogy annyira mindegy volt minden, hogy az sem érdekelt volna, ha másnap meghalok. Nem láttam értelmét az egésznek.

Azóta rájöttem, hogy ha már úgyis minden mindegy, akkor a negatív oldal helyett inkább a pozitívra állok. Nagy terveim nekem sincsenek, csupán az a klisé, hogy szeretnék boldog lenni. Próbálok élni, azt csinálni, amihez kedvem van, lehetőségeimhez mérten minél többet utazni és mindennek a szebb oldalát látni. Sok érdekes dolog van a világban, csak észre kell venni! A mának élek, és sokkal boldogabb vagyok, mint előtte, mikor belesüppedtem a reménytelenségbe.

Remélem, tudtam segíteni! Ha gondolod és szeretnél beszélgetni, nyugodtan írhatsz privit is! :)

24/l

2013. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én még hozzátenném, ha van internete, ami nem korlátozott mobilnet, és tud filmet nézni - javasolnám Popper Péter elgondolkoztató szavait a youtube-on. Pont volt egy ilyen témája.
2013. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 Lehet hogy félreérthetően írtam, de nincs férjem meg gyerekem, egyedül vagyok. A család alatt a szülőket meg nagyszülőket értettem. Saját családot nem akarok, vagyis még sosem gondolkodtam rajta hogy kéne, de hát lesz ami lesz.

Köszönöm a válaszokat, igazatok van, azért tényleg próbálok legalább valami kis banális célt kitalálni... Lehet hogy az a bajom hogy túl jó dolgom van, semmi kötelezettségem. Nincs állandó munkám se, mivel egymagamnak nem kell sok pénz, eldolgozgatok néha vagy olyan dologgal keresek pénzt ami a hobbim is egyben. még erre se mondom, hogy igazán leköt, de legalább nem undorral csinálom. Mivel nem vagyok kötve semmihez ezért én is sokat utazgatok, de már az is csak ilyen rutinszerű dolognak tűnik.

Sajnos mobilnetem van, de megkérem ismerősömet hogy töltse le nekem a videókat, kíváncsi vagyok rá!

2013. jún. 20. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el Paulo Coelho Veronika meg akar halni c. könyvét. A főhős ugyanígy érez (a könyv elején legalábbis...)
2013. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!