Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sikerült elfelejtened...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült elfelejtened azt a személyt, akivel úgy érezted, hogy leélnéd az egész életedet? Ti hány ember esetében éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Bocsi előző kérdező hogy felhasználom a kérdésed, de, ez most kihagyhatatlan számomra.
2013. máj. 13. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. 1 lány.
2013. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket a kérdéseket. Mit gondolsz hogy? idővel... Csak ugyanazt tudom írni amit már 50x leírtam a hasonló kérdésekre. Csinálj valamit, tűzz ki új célokat, foglald el magad, hobbi, munka, suli, haverok, sport, zene akármi. Legyél minél többet társaságban, keveset otthon egyedül filózva azon hogy milyen jó lenne most épp vele lenni.

Eleve tök felesleges ilyeneken rágódni, le kell nyelni a keserű pirulát és kész. Magadat kell meggyőzni hogy ez a hajó sajnos elment, ez van, majd jön a következő.

2013. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kérdés, akkor minek tetted fel? Ott ugyanazokat a válaszokat találod.
2013. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold!Hidd el szinte mindenki átéli ezt, és túl tud jutni rajta.Akkor is ha az a valaki az életed jelentette neked!Az a fontos hogy a következő kapcsolatban ne az exed keresd!Kösd le magad!Érezd jól magad!Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz!Először nehéz lesz, mert sokmindenről ö fog eszedbe jutni, de napról napra könnyebb lesz!Tapasztalat!
2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2+3+4


Ti nem tudtok olvasni? De most komolyan?:DD


"Ti hány ember esetében éreztetek ilyet?"


Konkrétan ennyi volt a kíváncsiságom netovábbja. Nem hagytak ott, sem semmi amivel győzködtök, de jót mosolyogtam:DD

2013. máj. 13. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Akkor nyílván te sem tudsz olvasni.Az első kérdésed így szól: Hogyan sikerült elfelejtened azt a személyt akivel úgy érezted hogy leélnéd az egész életedet?Vagy ez nem tartozik a kérdéshez?Akkor minek írtad ki? Erre írtam én amit írtam..... Egyébként ha együtt vagy valakivel hosszabb időt akkor úgy érzed hogy ő a nagy ő, tehát a legtöbb kapcsolat végével úgy érzed hogy a nagy őt veszítetted el...
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Egyébként ha együtt vagy valakivel hosszabb időt akkor úgy érzed hogy ő a nagy ő,"


Ez abszolút nem igaz:D

2013. máj. 13. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 12?
2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem igaz hogy ha k.rva az illető. Ők nem azért vannak egy "kapcsolatban" hogy az életüket leéljék az adott személlyel. Sőt a plázacicák sem feltétlenül, csak amíg kitart a pénz. Én a normális kapcsolatokra értettem. De szerintem a te kérdésed teljesen komolytalan, csak szórakozol. Elég unalmas lehet az életed ha itt teszel fel hülye kérdéseket, és kifigurázod a válaszokat. Hát ha neked ez szórakozás..., elég szegényes. Lehet lepontozni, juhééé
2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyel sem,nem lehet eggyel leélni.mindig kell valaki más.
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!