Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te leveszed az ékszereidet,...

Te leveszed az ékszereidet, ha belemész a vízbe?

Figyelt kérdés

Ha fürödni megyünk (pl. Balaton, Velencei tó), akkor mindig leszedem magamról az ékszereimet (nyaklánc, fülbevaló, gyűrű). Egyszer megkaptam, hogy azért, mert béna vagyok és nem tudok rájuk vigyázni...

Te hogy állsz vele? Leveszed, vagy magadon hagyod? Nem félsz, hogy elhagyod?


2013. jún. 20. 09:13
 1/9 Bakos Emma válasza:

Én is leveszem,mondjuk nekem nincs fülbevalóm.

De van egy karkötöm,illetve kettő amit soha nem veszek le.

2013. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én max. a gyűrűt hagyom magamon. De inkább azt se,teljesen fölösleges fürdéshez,napozáshoz az ékszer.
2013. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éppen azzal vigyázol rájuk, ha leveszed. A vízben nem azzal foglalkozol, hogy öt percenként az ékszereidet ellenőrzöd, úgy nem lehet önfeledten szórakozni...
2013. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én ha ilyen helyre megyek eleve itthon nagyom a nyakláncokat, karkötőket... a jegygyűrűmet szoktam magamon hagyni meg a lábujj gyűrűmet, ezeket ha a vízbe megyek se veszem le.
2013. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SzilKa ***** válasza:

Nem veszem le, amiota 20 eve egyszer a gyuruimet a papucsomba tettem a stegunkon, es az unokatesom a furdes vegeztevel elozekenyen leemelte a papucsomat es azzal a lendulettel a Balaton iszapjat gazdagitotta a gyuruimmel :)


Ha eszembe jut meg otthon, hogy levegyem, akkor leveszem, amugy biztosabb helyen vannak rajtam.

2013. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leveszek kb mindent

Lógós fülbevalót nem hordok, csak ilyen kis pontfülbevalókat, azokat nem szedegetem ki. Meg a fül és köldök piercinget sem. De nyaklánc, gyűrű, karkötő, ami leeshet vagy elszakadhat, otthon hagyom alapból.

2013. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok.. igen énis pontfülbevalókat hordok nem veszem ki és a merilyn monroe piercinget sem.
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is itthon szoktam hagyni őket, félek, hogy elhagyom. Nekem is pötty fülbevalóm van, de gyakran beleakadok, így inkább azt is kiveszem. Ha a földön rántom ki, akkor legalább van esély rá, hogy megtaláljam. :)

2013. jún. 20. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Háá dikk én a 100 kilós fuxot is magamon hagyom. Há azé' vagyok valaki, nem? Gyááá gecóó csak vigyázni kell, hogy le ne húzzon!
2013. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!