Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt mivel lehet magyarázni?

Ezt mivel lehet magyarázni?

Figyelt kérdés
Biztos nektek is volt már olyan esetetek, hogy csináltál valamit és úgy érezted hogy ez már veled megtörtént. Nekem nagyon sokszor van ilyen. Alszok és bevillan egy kép vagy cselekvés egy pillanatra vagy több másodpercre. Aztán felkelsz és nem emlékszel rá, viszont napok vagy akár hetek-hónapok multán megtörténik veled és ekkor jön az érzés hogy te ezt már átélted egyszer (tényleg csak pár másodperc). Ezt így eléggé nehéz körülírni ezért lehet hogy nem túlzottan érthető, de aki már tapasztalt ilyet az tudja. Szerintetek ez mitől van? A tudatalattinkba megvan az egész életünk és néha álmunkban előjön?

2013. jún. 20. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem szokott ilyen lenni, sokat gondolkodtam rajta.

én úgy vagyok vele, hogy ilyenkor olyan, mintha ki lennének pipálva egyes pontok az életemben, ha érted mire gondolok :D

de amúgy jó kérdés, nem tudom, hogy mitől lehet.

2013. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már többször álmodtam meg az életemből eseményeket, mit ne mondjak, félelmetes volt. Deja vu-nek hívják, ha valami megtörtént veled. Érdekes dolgok ezek.
2013. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!