Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok HErBY-ről?

Ti mit gondoltok HErBY-ről?

Figyelt kérdés
Szerintem egy f'sz! Már bocsánat a fanoktól de lássátok be! Nyers anyagokat tölt youtube-ra, és még a like és a komment szekciót is letiltotta. Őt csak a pénz érdekli és nem az hogy mit gondolnak róla az emberek.
2013. jún. 21. 17:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%

:DDDDDDD ezek szerint vak vagy, ugyanis nézni nem nézed... ha érdekelt eddig, nem azért nézted mert hogy ezt meg azt kommentelhes meg lájkolhas össze vissza... a videó érdekelnek. elvileg... mi a gond? videók meg vannak... nem tudsz hozzá szólni.. ÉS?!:D belehalsz? vagy nem tudom úgy állítod be mintha afrikai éhezés szintű probléma lenne, hogy nem tudsz leírni pár kib*szott betűt xD szerinted a facebook oldal és email mire való?:) Istenem...

Nem azért, de elmondta nem tudom kiknek gyárt logókat meg ilyen-olyan cuccokat csinál neten, nem ebből él. Ha nem nézed/nem ismered ne alkoss róla véleményt:) ja azért bannolta FB oldal 3/4 részét aki 19 év alatti, mert a pénz érdekli xD... hogy mit gondolnak róla az emberek eddig se érdekelte, mindenki azt csinál amit akar.. téged se kéne, hogy érdekeljen... le kell szarni ki mit gondol, mindenki csináljon úgy, és azt amihez kedve tartsa:) persze a határokon belül, pl ne menj ki és mészárold ha a 9,34534-es villamos utasait meg ilyenek..

na mind1, ha ezt hülyeségből írtad, hogy majd itt szapulják egymást az emberek jólvan:D de.. nem keverek bele, ezt leírtam és távozom:P

2013. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem ez az a kifejezés ami egybefoglalja azt, amit gondolok róla. Vannak olyan videói amiket szívesen megnézek én is, de a legtöbbje viszont elég Tré(Gém).
2013. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyedül az "Anyád!" sorozat érdekelt de azután olyan témákat boncolgatott mint Pl.:Sörözgetés az udvaron közben meg beszél valami "cucc kombóról"
2013. jún. 22. 09:32
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Jut eszembe, kár hogy nincs több TréGém. Amikor a rosszabbnál rosszabb játékokat boncolgatta, az valóban vicces és valamennyire érdekfeszítő is volt.
2013. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
49%
Látszik, hogy azért mondod ezeket róla, mert nem nézed folyamatosan a videóit. Ha hébe-hóba nézném a videókat nekem is egy negatív kép jönne le róla, de egy idő után rájössz mindennek a miértjére. Első válaszoló is leírta, ott a Facebook hogy leírd a véleményed, másrészt a kommentek is a sok értetlen kisgyerek miatt le letiltva.
2013. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%
2 nap alatt feltölt több mint 100 videót... oké ezzel semmi gond. De amúgy kérdező én is utálom, és most lehet fikázni meg minden, de ízlések és pofonok. Szerintem gáz, ennyi.
2013. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem jön be, nagyon nem. Ok hogy vannak jó videói is de a legtöbb sztem elég sz.r (fanok kíméljeenk). Sztem az arc nélküli manus sokkal jobb.
2013. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%
Akinek nem tetszik azért nem mert nem ismeri annyira tehát nem nézi a videóikat
2013. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy nem, ha nem szeretjük nem nézzük, sztem te sem nézel olyasmit amit nem szeretsz.
2013. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Mit szarakodtok rajta? Ha nem tetszik, nem nézed, ha tetszik akkor meg nézed. Ennyi. Ki mondta hogy feltétlenül foglalkozni kell vele?
2013. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!