Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találhatok új közegre?

Hogy találhatok új közegre?

Figyelt kérdés

Mindig is be tudtam illeszkedni, különösebb hiányt sem szenvedtem semmiből és nem voltam butább mint az átlag.

Viszont mindig más voltam míg ismerőseim akikkel jó kapcsolatot ápoltam undorodtam a könyvektől én örömmel olvastam 11 évesen nálam vastagabbat is (persze így sem érek a műveltnek nevezhető emberek közegébe hiszen ez mennyiség is csak hozzájuk képest nagy) vagy amikor egyéb emberek populáris zenékkel töltötték ki idejüket én Wagnerrel vagy Liszt Ferenccel.

Mint mondtam nem volt bajom hiszen mindig is örömömet leltem mások örömében, ha mást nem ezt tudtam csinálni és ez főképp könnyű nálam butábbakkal viszont most egyre jobban vágyom valamire ahol tovább fejlődhetek, de attól félek 15 évesen nem vennének komolyan. Egyenlőre ennyit tudtam írni magamról, de szívesen válaszolok a kérdésekre. Várok minden tanácsot széles körben.



2013. jún. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még korlátolt tered van, ezért közeg szempontjából annyit változtathatsz, hogy keresel olyan köröket a városodon belül ( feltéve, hogy városon laksz ), amelyekben sanszos, hogy sűrűbben megfordulnak az értelmiségi személyek.
2013. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pl.: Járjak előadásokra a városházán? Ez szép és jó de utána senkivel nem tudom megvitatni az elképzelésemet.

Esetleg más ilyesmire gondoltál?

2013. jún. 22. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván arra gondoltam, hogy ne csak adott helyre járjál, hanem azt is vedd figyelembe, hogy van-e lehetőséged belépni egy adott körbe vagy közösségbe, akik szintén arra a helyre járnak.


Nem minden hely nyújt ismerkedési lehetőséget, például ha elmész egyedül a moziba, akkor ott alapvetően nincs kihez csapódjál, mert akik csoportba mennek, azok elvannak egymással és aki egyedül megy, azt is úgy veszik, hogy elvan saját magával, a cél úgyis a filmnézés és nem az ismerkedés.

Viszont ha beiratkozol mondjuk egy klubba, akkor nem csak az adott téma/tevékenység a lényeg, hanem a közösség is, mert ott már természetesnek veszi mindenki, hogy az emberek tárgyalnak egymással, attól függetlenül, hogy az elején idegenek.

2013. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!