Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesten milyen lehetőségek...

Budapesten milyen lehetőségek vannak, ahol találhatok barátokat?

Figyelt kérdés
Az eddigi "barátaim" csak akkor voltak barátok, ha inni, partizni kellett, de én erről leszoktam, "jó útra tértem", és most senki nem keres, mondjuk nekem sincs kedvem velük lenni. Szeretnék új barátokat szerezni, de nem tudom merre induljak el. Szívesen elmennék programokra, tanfolyamokra, csak elég szűkös az anyagi keretem:S Más helyek meg nem jutnak az eszembe. Nektek milyen ötleteitek vannak? (Neten nem szeretnék ismerkedni)
2013. jún. 13. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van valami, amit szeretsz csinálni, vagy van valami hobbid, akkor neten kereshetsz olyan klubokat, csoportokat, akik azt a valamit csinálják és elmész egy gyűlésükre vagy programjukra, mert ott könnyebb ismerkedni és közös téma is van, ami megkönnyíti a beilleszkedést.
2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyek :)

Vaagy a régebbi barátokon keresztül esetleg rálelhetsz új kapcsolatokra, hátha ők ismernek jó fej embereket! De ez nem a legjobb :D


De egyébként azok között az emberek között is szétnézhetnél, akiket a mindennapokban is látsz. Szomszédok, munkatársak (ha van melód), vagy látásból ismert emberek.


Légy közvetlen, és akkor szerintem nyiladoznak a lehetőségeid ilyen téren :)


Esetleg nagyon régi kisgyermekkori barátok?? :PP


Ennyi ötletem volt. :)

2013. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem barátot nem lehet "keresni" úgymond találni kell. Mármint szerintem úgy senki nem lesz barátod, hogy na most akkor én elindulok barátot keresni magamnak. Egy barátságnak idő kell, tapasztalat és megpróbáltatás. Szerintem ilyen jellegű kapcsolat nem úgy indul, illetve soha nem is úgy indult, hogy a felek feltett szándéka volt a barátság kialakítása. Szerintem az jön magától- nálam legalábbis eddig mindig így volt.


Ami meg az eddigieket illeti, inkább csak haverok voltak, mint barátok. A kettő között sajnos (vagy nem) nagyon sok különbség van.


Beszélgess emberekkel, ismerkedj, valami majd csak kialakul. Nagyon újabbat én sem tudok mondani, mely eltér az előző válaszolóktól.


Kalappal:)

2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xxxcsillag ***** válasza:
Iratkozz be egy turista clubba.Minden kerületben van.
2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!