Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem?

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Voltam strandon a családommal. Amikor vártam az öltözőte megállt tőlem kb 2 méterre egy pofa, és nézett. Aztán elkezdett közelebb jönni. Én meg nem néztem rá, csak úgy nézelődtem, mintha nem vettem volna észre, hogy már majdnem benne ácsorog az intim szvérámban. Ahova én néztem oda nézett ő is. Aztán bementem, átöltöztem és még mindig ott állt, és nézelődött. Kijöttem, úgy h nem vett észre. Aztán eltűnt. Lehet hogy csak én vegyok ilyen paranoiás, de azért tojtam be, mert előtte két nappal a vízben is rám szállt, anyum is észre vette, nem lehetett lerázni. Majd nyáron megyek még oda, akkor hogy tudnám elkerülni az ilyen eseteket? És akar tőlem valamit, vagy csak én vagyon nagyon paranoiás?
2013. jún. 23. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak feminista vagy..
2013. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztél tőle semmit, hogy mit néz vagy ilyesmi?
2013. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szféra...
2013. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt írhattad volna hány éves vagy és fiú vagy lány és aki nézett ?
2013. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 14 lány vagyok (többnek nézek ki) a krapek 30-35 körüli volt. Nem kérdeztem semmit tőle, akkor valahogy nem jutott eszembe
2013. jún. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!