Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire rossz a...

Másnak is ennyire rossz a 2013-as év?

Figyelt kérdés
Idén ötödszörre keresek állást, 3 telefonom ment tönkre, szinte állandóan beteg vagyok, 3szor voltam kórházban, majdnem meghaltam 2szer is, a párkapcsolatom romokban, kis híján fel kellett adnom a sulit, nem sikerült az Operaház, stb.,stb.....egyre kevésbé bírom idegekkel!
2013. júl. 1. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is és a közelebbi ismerőseim is panaszkodnak, hogy ritka trágya ez az év. Nekem ezért sz*r: kiújult az agydaganatom, súlyosbodott az ismeretlen eredetű belgyulladasom, nagyapám kórházba került, karamboloztunk a párommal, nem fogadták el a szakdolgozatom. Így csúszok, nem lesz összeköltözés, meghalt 3 háziállatom, nincs pénzem, tönkrement a telefonom, kigyulladt a monitorom, szétment a mosógép és a mikro, szóval marha sok okom van vidámkodni idén.
2013. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ritka sz@r évem van, alig várom teljen már el.
2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem felemás... Rengeteget buliztam, ittam, züllöttem, sok lánnyal kavartam, a pénzzel se voltak gondjaim, viszont 3 hónap depresszióval és önpusztítással ment el 2 egymásutáni szerelmi csalódás miatt. Épp hogy az egyik kirángatott a depresszióból, újra összetört. Most megint jól érzem magam, csak azt várom, hogy minden barátom egyszerre ráérjen, és mehet a nyári őrültködés.
2013. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig pangás, semmi váratlan. Jól nem állunk, de az is váratlan lenne így az elmúlt évek után.
2013. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most hogy végre elmúlt ez a "keserédes" nyár, úgy érzem sokkal nyugodtabb vagyok, bár nem dőlhetek hátra, hisz gyakorlatilag nem oldódott meg semmi, csak elmúlt a rövid ideig tartó depresszióm. Felkavaró év volt eddig, és gyakran teljesen másként alakultak a dolgok, mint vártam. Egyelőre se tanulni, se dolgozni nem tudok, nem tudom hogyan tehetném hasznossá magam. Társasági életem is romokban, és nincs párkapcsolatom sem.
2013. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!