Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy meguntam a nyári semmittevést, és muszáj csinálnom valamit?

Figyelt kérdés

Első pár hete a nyárnak az az igazi nagybetűs nyáriszünet volt, most meg nem tudok mit kezdeni magammal. Utálom ezt a sok alvást és lustálkodást, olyat akarok csinálni a nyáron aminek értelme van...

Barátaim is csak tengődnek, rá se lehet venni őket semmire.

Mit tanácsoltok?

17/L



2013. júl. 2. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ezzel nem vagy egyedül :) Detto ugyan ez van velem is, délig alvás, éjszakázás...stb De szerintem megoldás az lenne hogy egy időre le lépni "ebből" a környezetből valahova(legalábbis én ezt tervezem)... 17F
2013. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok >< délig alvás,utána netezés,tv nézés éjszaka netezés és délig alvás :S :D semmit nem csináltam még a nyáriszünetben.. de lépek le 1-2 hèt múlva az ország másik felére :) 17/F
2013. júl. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam ugyan ez a helyzet,nincs ami kitöltse a napjaimat,minden és mindenki unalmas,az én barátaim is vagy punnyadnak vagy nyaralnak a családjukkal.nyaraláshoz meg nincs kedven+az is csak 1 ideig jó.

pedig bármibe benne lennék,csak legyen érdekes,de nem találok elfoglaltságot. 16/F

te mit szeretnél csinálni és merre laksz?nem csajozni akarok,hanem kihasználni a nyári szabadidőt.ha van kedved és közel vagy hozzám,kitalálhatnánk programokat,esetleg beszervezni másokat is,nem tudom...

2013. júl. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az utolsó kommentelönek tetszik az ötlete egy kis összejövetel persze attól függ a kérdezö hol lakik meg akik kommenteltek
2013. júl. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel akkor valami munkát?
2013. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen azt leírhatnád h merre laksz:) ki tudja lehet h összeismerkedsz itt egy helybelivel:)
2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!