Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a "SWAG"-mánia a tinik...

Mi ez a "SWAG"-mánia a tinik körében? Én 17/l vagyok de nem értem, csak szerintem szánalmasak, akik teszik az agyukat, meg azt hiszik olyan nagyon menők? :D

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam melyik kategóriába tegyem.

2013. júl. 2. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát erre kíváncsi vagyok! :D Én is nagyon bírom pl Instagramon beírva hogy swag, swaggie meg fiszem-faszom..
2013. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A néger divat, a vastag bizsu láncok a mi országunkat sem kerülte el.. Nem csak nálunk van ez, jóformán az egész világon.
2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Én 25/F vagyok, amikor én voltam 17, az emo volt a "menő", de még az sem volt annyira gáz, mint ez a swag-baromság.


Ez a swag pár évig még lesz, aztán elmúlik, ahogy a sok retardált lassan kinő belőle, és elmennek dolgozni minimálbérért valami gyárba szalag mellé. Ott már rendesen kell felöltözni.

2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

XD jajj az a halálom nekem is! Nem tudom sírjak-e vagy röhögjek rajta :D


Na,válaszok jöhetnének még ;)

2013. júl. 2. 14:30
 5/18 A kérdező kommentje:

2.,3. válaszoló,igazatok van:D

Hát amúgy kíváncsi lennék az ilyeneknek az iskolán belüli teljesítményére...(lehet stréberesen hangzott,na mindegy:D )

2013. júl. 2. 14:32
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

1. vagyok. Első kézből tudom mondani neked hogy milyen az iskolai eredményük a "swaggolós" tiniknek, ugyanis húgom 14, most ballagott el majdnem szín 5ös tanulmányi eredménnyel és minden bejegyzése alatt megtalálható a swag. Azért nem feltétlenül buta mindenki aki ezt a barom divatot követi...


Egyébként én Justin Bieber videójában hallom sokat ezt a swag dumát, de halvány lila fingom sincs, mire jó, vagy mit fejeznek ki vele...

2013. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én akkor nagyon lemaradtam...mi ez? Nem hallottam még róla. :D 15/L
2013. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb hülye stílusdivat, az amcsi négerek találták ki. A lényege a flegmaság, a a mindentleszarok gondolkodás, az idióta ruhák és a férfiasság, illetve nőiesség hiánya. Sajnos nagyon elterjedt, ma már több swagfag (swagratyi) van, mint lőszer :D
2013. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, a tanulmányi eredményekről: van az osztályomban egy swagger srác, akinek ténylegesen swagmániája van, minden téren. Év végén öt tantárgyból lett egyes, de mivel jófejek a tanáraink átlökték. Rajta kívül három swagmániást ismerek közelről, egyik sem egy Einstein.
2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szóval ruhákba, kiírásokban,képekben meg ugy mindenben jelenik meg?:/ majd kinőnek belőle
2013. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!