Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz-e cigány túlnépesedés?

Lesz-e cigány túlnépesedés?

Figyelt kérdés
Régebben sok rémhírt olvastam arról, hogy pár évtized múlva több cigány lesz Magyarországon, mint magyar. De ezek a pánikkeltő hírek nem számoltak azzal, hogy miképp is él egy cigány. Mivel a nagy részük soha nem dolgozott, ezért a putriban nevelik gyerekeiket ergo rövidebb ideig élnek az egészségtelen életmód miatt. De volt már rá példa, hogy egy népcsoport a szaporulat miatt, háború nélkül érte el a függetlenségét. Lehet, hogy ez vár Magyarországra is?

2013. júl. 3. 01:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Már rég többen vannak.
2013. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon valószínű, hogy nemsokára ezek az élőlények lesznek többségben, de az is lehet, hogy már most többen vannak, mint mi. Az pedig hülyeség, hogy az egészségtelen életmód miatt kevesebb ideig élnek, épp ellenkezőleg.. a sok dzsuva és a rossz körülmények miatt olyan erős az immunrendszerük, hogy jóval több dolgot elviselnek, mint az átlag magyar ember. Nálunk nagyon sokan vannak és a putriban élő gyerekek márciustól október végéig mezítláb rohangálnak az utcán, a kicsik van, hogy teljesen meztelenek, a porban, pocsolyában játszanak kin az utcán , télen meg egy szál tornacipőben és tavaszi dzsekiben mászkálnak mégsem láttam még egyiket sem betegnek.. egészségesebbek, mint bárki más.. és gondolom az étkezésük sem lehet különb,+ a dohányfüst... azok a gyerekek, akiket a széltől is óvnak, minden sz*rt elkapnak.. ez így működik.
2013. júl. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

mi 1 patt helyzetben vagyunk.teljesen reális,h "túlszaporodnak" a cigányok,ugyan akkor nem életképesek.mint ahogy már volt is rá példa,hiába kapnak önállóságot,pár dörzsöltebbje lelép a pénzel,a többi meg néz ki a fejéből.ezért,nem is akarnának különválni,egyszerűen elvárják h tartsuk el őket.a gond csak az,h ezt se anyagilag,se pedig morálisan nem fogjuk bírni.ha ilyen ütembe növekszik a cigány lakosság,és nem szocializálódnak,1 népírtás lesz az eredmény... esetleg vágóállathoz hasonlóan,feldobják majd őket járművekre,és mennek valahova Afrikába,v tudom is én...

mielőtt azt hinnétek,nem vagyok rasszista,csak jósolgatok.

2013. júl. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

"feldobják majd őket járművekre,és mennek valahova Afrikába,"


Vagy a magyarokat! Mert látszólag úgy megy most, hogy a magyart ellehetetlenítik, hátráltatják, míg a cigányt éltetik. Ennek valami oka kell, hogy legyen! Ha akarnák, meg tudnák oldani a cigány kérdést, de úgy tűnik, bizonyos érdekek nagyon nem ezt kívánják.

2013. júl. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Amíg a mi Viktorunk van hatalmon, itt hamarosan nem marad más, csak fű, fa, meg virág...

Meg a németek a gyáraikkal, meg az osztrákok a bankokkal.

2013. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Alaque ***** válasza:
51%

Utolsóval értek egyet. A cigányokat a reptiodok hozták létre, hogy segítségükkel a magyarokat kiűzzék e szent földről, és elfoglalhassák öreg hazánkat. Amikor egy cigány lop egy magyartól, felveszi a segélyt a magyar államtól, vagy egyszerűen csak köpköd az utcán, a reptoidok, az annunakik és a globális háttérhatalom képviselői röhögnek a markukba!


Hogy mi lesz a cigányokkal, miután kiűzték a magyarokat a Kárpát-medencéből, hát az senki sem tudhatja, de valószínűleg őket is el fogják pusztítani. Szomorú, de ez van. :(

2013. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Alaque ***** válasza:
Úgy értem, a #4-gyel értek egyet.
2013. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Ti normálisak vagytok? Szerintem nincsenek többen. Az kéne még. A szemünket is kilopnák. De az tény, ha továbbra is szeretgetjük őket és megengedünk nekik mindent, akkor az kedvező lesz a szaporodásuknak és többet fognak elleni.
2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

A cigányok száma sem fog a végtelenségig növekedni. Most még növekszik a számuk, mert kedvező nekik a környezet. (segély, pótlékok, kevés büntetés) Amint nem lesz elég aktív lakosság, aki kitermeli ezeknek a segélyt, azon nyomban (szerintem) csökkenni fog a számuk. Hiszen ha nem lesz se segély, se pótlék, minek szüljenek 5-6 gyereket.

És sajnos mi is eljutunk oda, ahova Románia és Bulgária. Ha majd nem lesz segély, pótlékok, akkor majd az összes normális települést, falvat, rendőrökkel meg szögesdróttal, stb-vel kell körbevenni, mert a cigányok előbb mennek el lopni, mint dolgozni.

Ahol meg ők lesznek többségben az olyan lesz, mint India legputribb része.

2013. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha Bulgáriában ezek lesznek többségben, ott még a belháború sem kizárt.

Szerintem szépen el fog tűnni a cigányság, ha már nem tartja el őket senki. Befogadni senki nem fogja őket, pénzelni senki sem fogja őket. Így ott fognak ácsorogni putriföld kellős közepén minden nélkül. Majd szépen elkezdenek egymással háborúzni.

2013. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!