Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki egy nap nagyon sok mindent megoszt facebookon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván sok a szabadideje.
2013. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Ha ezt tovább folytatod letöröllek, úgyse fogsz hiányozni"
2013. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek saját dolga mit oszt meg, meg hogy mennyit. Max ha nagyon zavar akkor le lehet törölni .
2013. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmasnak találom.

Persze nem mindegy, hogy valami értelmes híroldalról ajánl valamit, bár ezt is feleslegesnek érzem nagyobb tételben. Viszont van olyan ismerősöm, aki napi 15 posztot ír arról, hogy de megbántották, fényképek, depis számok "hagyáá" hozzáírással... na ez tényleg über szánalmas, egyértelműen törlöm és élőben is elkerülöm, mert utálom a nyomasztó embereket. :D (bár sajnos van egy ilyen ismerős, akit nem törölhetek, mert rokon és érted... :D rajta szoktam röhögni, meg remélem kinövi lassan a kamaszkort).

Annak meg megint nincs rendben az értékrendje, aki minden egyes partiról, baráti összejövetelről tölt fel képet, meg bejelentkezik, hogy milyen jól szórakozik épp... igen? Nem tudom, én ha épp jól érzem magam, az utolsó, ami eszembe jut, h ezt helyben kiírjam facebookra. :D

És az önfényezőket is utálom, mert képmutató kis szemétládák. Tudod, aki napi 3 képet tölt fel, amin pózol, meg instagram, meg cipő, meg mit vett, hol van épp, milyen tengerparton, új kocsi... dicsekedni nem szép dolog ilyesmivel nagy tételben, nem hiszem, hogy ennyire varázslatos az élete akkor se. :D

2013. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!