Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy facebookon nektek ennyire fontos, hogy kép alapján meghatározzátok, hogy egy fiú csúnya vagy helyes, nem gondoltok arra, hogy lehet a képen csúnyább, míg a valóságban helyesebb a srác?

Figyelt kérdés

Folyton az van, hogy facebookon profilképem miatt a szép csajok nem is akarnak tőlem semmit sem, többnyire vissza sem írnak vagy, ha vissza is írnak, benyögik, hogy ronda vagyok.

Aztán emiatt kénytelen voltam csinálni egy másik fb-t. Itt semmi adat nincs rólam, se kép se semmi. Érdekes mód ezzel több randit is összehoztam már és közülük két csajjal smároltam is, egyikkel pedig petting is összejött. Nekem úgy tűnt ez a két csaj helyesnek tart engem, gondolom, akkor nem szopott volna le a csaj, ha rondának tart, illeve, ha ronda lennék nem smároltak volna velem a lányok.

Azért annyira elkeserít, hogy a facebookos képeim miatt, esélytelen vagyok randit összehozni szép csajokkal, hogy eddig csak kamu fb-ről sikerült összehoznom találkákat, így már értem miér nem meri sok fiú felvállalni azt, aki valójában, hiszen alányok igényei úgy látszik elég magasan vannak.


2013. máj. 9. 19:32
 1/6 anonim válasza:
Vagy ne facebookon ismerkedj.
2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az a típus vagyok akinek a facebookon való ismerkedés eleve kizárást jelent. Annyira nem izgat, hogy ott kinek tetszem és kinek nem.
2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiúk, miért van az, hogy a facebook nektek annyira fontos, hogy egy ottani kép alapján meghatározzátok, hogy ki a ronda lány, vagy szép, aztán neki írjatok? Eleve minek facebookon írogattok, nem is ismeritek a lányt, ti is csak külső alapján írtok neki... Akkor mit vársz, mi alapján válaszoljon?


Biztos sz*r volt a stílusod a képeken.

2013. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fb nem a legfrankóbb terep az ismerkedésre.


Amúgy nagyképű r*bancoktól ne várj jót. Az orruk alját kakis bottal sem lehet elérni.

2013. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te legalább jobb helyzetben vagy mint én.. Nekem még Facen sem sikerül lányokkal ismerkedni Profilkép nélkül sem (A Kiálló füleim miatt) Sőt még barátnőm sem volt és szerintem nem is lesz. 17/F
2013. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet. Mi az, hogy rossz a képed? Mért nem feltételezem, hogy rossz az ottani képed? Mert az emberek általában előnyösebb képet raknak fel magukról, és a valóságban néznek ki rosszabbul. Miért kéne feltételeznem, hogy pont nálad van másképp? És alapból, ha így van, miért nem töltesz fel jobb képet? nincs olyan, hogy valaki annyira nem fotogén, ha a valóságban helyes. Ha helyes vagy, és mégis csak odacs**szel egy rossz képet, akkor igénytelen vagy, és olyan nem kell.
2015. dec. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!