Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? A többi lent, fontos!

Figyelt kérdés
Szóval, van egy családi vállalkozásunk .Hogy őszinte legyek, engem ez annyira nem foglalkoztat, de közben meg azt mondják, hogy vegyem át, folytassam. Az én tervem és egyben az álmom hogy amerikában élek és dolgozok, de most tehetetlenül állok a dolgok előtt, mivel ott 21 a bűvös szám, vagyis 21éves kortól lehet mindent csinálni. Ti mit csinálnátok ? Fősulira itthon nem akarok menni, esetleg az USAban, nem tudom mi legyen. Szerintetek ?

2013. júl. 4. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vedd át a vállalkozást,és ne ábrándozz.
2013. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
USA-ban fősulira menni? Vagy szerzel ösztöndíjat (=kiemelkedő vagy), vagy egy életre eladósodsz... Én inkább idehaza probálkoznék e téren.
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A saját elképzelés sokkal fontosabb, mint bárki másnak a véleménye. Jobb megpróbálni, küzdeni és esetleg elesni, mintsem egy olyan jövőt elfogadni, amelyet mások akarnak helyetted.


" Ha nyomorult életed lesz azért, mert azt csináltad, amit a tanáraid, szüleid és haverjaid tanácsoltak neked- megérdemled. " - Larry Winget

2013. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már beutazni is csak akkor tudsz Amerikába, ha van pár ezer dollárod. Ott nem járhatsz fősulira, hacsak nincsenek millióid. De tartózkodni is csak 3 hónapig lehet, utána már illegálisan lehetsz csak kint. Laknod is kell valahol, és nem biztos, hogy találsz munkát. De az is csak takarítás, betegekre, kisbabáékra vigyázás. Egyik munka sem nagyon tart pár hétnél-hónapnál tovább.
2013. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hunbula ***** válasza:
Ha nagyon jól megy a vállakozás, vedd át - nagy össszegű befektetés az USA területére zöldkártyát ad. Connect the dots. :)
2013. júl. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az hulyeseg hogy nehez beutazni, ma mar lenyegesen konnyebb mint anno volt. eleg az esta regisztracio, nekem meg vizuminterju kellet, befogado intezmeny stb. pedig az egyetem alltal jottem ki. az igaz hogy a tandij aranytalanul magas (kb 35000 usd/ev), megelhetes is tobb, de kilehet juttni. en itt nosultem, 11 eve elek az allamokban, mar amerikai allampolgar vagyok, nekem konnyu volt summa cum laude minositessel kerultem a bostoni egyetemre, hamar befogadtak es tobb magyar fiatal is tanul ezen az egyetemen. sok sikert
2013. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!