Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a saját gyerek? Mit csinálnátok, ha a párotok kijelenti hogy nem szeretne többet, mert már van neki három?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, egyre komolyabb a kapcsolat. Nemrég kijelentette, hogy nem szeretne átverni, így tisztázzuk most, hogy komolyan gondol minket, de gyereket többet nem szeretne, mert sem energiája, sem pénze több gyerekre (nem tudom mennyire kifogás ez, majdnem 7 számjegyű a fizetése, jó apa, sokat van velük) Van egy 12 éves a feleségétől (meghalt) akit ő nevel. Nagyon jó fej kissrác, érzem hogy vele komoly lehet a kapcsolatom. A lányokat (4 éves ikerpár) is kedvelem, ők az anyukájuknál vannak, másfél éve mentek szét, de sokat vannak párommal. Szóval nem maradnék gyerek nélkül, a kicsik még kicsik is, szóval vár még velük elég élmény, csak a babás korszak marad ki. Ugyanakkor mégsem sajátok. Viszont úgy érzem ő az a férfi akivel összeillünk, szeretem.

32 vagyok egyébként


2013. máj. 18. 18:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Szakítanék nekem fontos, hogy legyen saját. Párom gyerekeit is csak úgy tudnám elfogadni ha mellettük lenne saját is.
2013. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha gyereket akarnék,akkor szakítás.Ha nem fontos a saját,akkor együtt maradnék vele.Ezt neked kell eldönteni.
2013. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Korrekt volt, hogy nem álltatott,

de én se mennék bele.

Ha nem tudnám megváltoztatni az álláspontját, akkor kifarolnék a kapcsolatból, amíg még lehet.


Ha egészségügyi okból nem lehetne gyerekünk, azt elfogadnám.

Akkor megelégednék azzal, hogy más gyerekeit nevelgethetem,

de ellenkező esetben nagyon is szeretnék sajátot. A pótanyaság nem hiszem, hogy kielégítene.

2013. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Senki, és semmi miatt nem mondanék le a saját gyerekről.

Jó, szerethetjük a másét. Nem olyan. Egy nő élje meg a terhesség, szülés élményét. Ezt senki, és semmi nem pótolhatja. Szerelem elmúlik. (?) Anyaság vágya meg tombol.

Neked kell döntened. Nem könnyű. Gyereket választanám.

2013. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne túl hosszú a kapcsolat lehet gonoszul hangzik de nem akarok egész életembe más gyerekéért dolgozni.
2013. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Én nem is akarok gyereket, szóval nem lenne ezzel gondom.

De ezt neked kell tudni.

27/N

2013. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Ne menj bele. Valószinűleg a férfi érzései nem mélyek irántad és már nem változnak.Ezt minden ember tudja. Ezért merte egyenesen megmondani neked. Becsaphatod, de akkor sem fog ez az ember megöregedni veled.Ez már most boritékolható.
2013. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Bennem nincsenek különösebb anyai ösztönök, így azt mondom engem nem zavarna. Engem. Persze, ha tényleg úgy érezném, hogy ő a férfiak férfija. És ha a három gyereket is szeretném, semmi gond nem lenne.

:)

2013. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Nagynéném is így ment bele a házasságába. Ők nevelték fel a férj előző házasságából született gyerekeit. Élt ugyan az anyuka, de az ő új családjába nem fért bele a két gyereke. Ők 10 körül voltak mikor összeházasodtak. Azóta 40esek. Nagynéném azt mondja nem bánta meg. Bár a férje ritka kincs ember egyébként.
2013. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Ezt szerintem mindenkinek egyénileg kell eldöntenie, el tudja-e fogadni a leendő párja életvitelét, és céljaiban tudja-e támogatni.


Nekem speciel nem lenne fontos, mert nekem is van sajátom az előző házasságomból, tulajdonképpen mindegy.

2013. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!