Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Telefonos zaklatás esetén mi...

Telefonos zaklatás esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömet napok óta zaklatja telefonon egy férfi. Amikor az ismerősöm még szóba állt vele, elmondta neki, hogy melyik városban élnek, de a pontos lakcímüket nem. A férfi Londonban él, de magyar és megfenyegette az ismerősömet, hogy hazajön és tönkreteszi őt és a családját. Az ismerősöm pedig fél, hogy ha feljelenti, akkor még jobban elborul a férfi agya és bántalmazni fogja őket. Ilyenkor mit ajánlatos tenni? A telefonszámát majd elmegy letiltatni, de mit lehet tenni, hogy békén hagyja őket és megússzák ép bőrrel?

2013. júl. 6. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt olvastam, hogy érdemes váratlanul belesípolni a telefonba. nem tesz jót a hívó fülének....
2013. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én felvenném, letenném a telefont magam mellé, aztán hagy menjenek a percdíjak. Egyrészt valószínűleg kamus, másrészt egy london-magyarország telefonálás nem lehet olcsó, majd megunja :D
2013. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy kell telefonszámot letiltani??? Engem is érdekelne.. De akkor hív rejtve nem? És hiába nem veszem fel másodpercenként csörget..
2013. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egynap többször is hív akkor felveszitek ti nők 2-3x majd 4. alkalommal mikor hív egy jó erős férfi hangal ellátott embert kell keresni aki felveszi a telefont és kiosztja az ürgét. Én ezt megcsináltam mikor tesómat is zaklata 3 külömböző ember 3 telefonról. Mikor én vettem fel elkezdte nekem is nyomni a szöveget majd beleszóltam. Akkor megakadt a hagja és mondta hogy elnézést, elnézést rossz szám... Azóta egyik sem hivogatja.
2013. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak már, de szerencsére nem ilyen durván, csak egy gyerekes csíny volt. Csak az volt a rossz benne, hogy minden nap hívogatott és hülyeségeket szólt bele a telefonba, ilyeneket, hogy "Kinek a fia vagy?". Én visszatrollkodtam, valaki más felhívta azt a számot, amit a hülyegyerek nem tiltott le és belebaromkodott, utána meg amikor újra hívott volna engem, akkor beleordítottam a telefonba, hogy "Kinek a fia vagy?", úgy hagytam, hagy menjen a pénze és felszálltam a buszra, hogy ne is halljam:D Azóta nem hívott:D De én a helyedben komolyabban intézkednék, legalább annyira, hogy elmennék a rendőrségre tanácsot kérni, hogy mit lehet ilyenkor tenni, még ha nem is jelented fel.
2013. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fateromat zaklatta egyszer egy csávó, az ok nem lényeges, de 3 alkalom után lehet feljelenteni. Mi feljelentettük, ügyészi megrovást kapott csak, és új sim-kártyát kellett vennünk, és onnantól bizalmasabban kezelték a telefonszámot, és a zaklató nem tudta meg. De ha ilyen komolyan zaklatja az ismerősödet, szerintem fel kéne jelenteni..
2013. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

ezt érdemes elolvasni... édesanyámat is hónapok óta zaklatja egy illető, de már elég durván... Mi már a feljelentésen gondolkodunk.

2014. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!