Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyesen döntöttem, ugye?

Helyesen döntöttem, ugye?

Figyelt kérdés
Egy férfi zaklatott és zsarolt interneten (a bizonyítékot elmentettem), hogy ha nem vetkőzök neki kamerába, akkor feltesz rólam képeket,szexhirdetéseket, és ha nem leszek az övé megöl. Én megszakítottam vele minden kapcsolatot, amit tudtam. Mondtam neki, nem érdekel mit csinál, nem fogom neki megtenni. Tudom, hogy ha feltesz rólam dolgokat a különböző oldalakra, akkor azt a jövőbeli munkáltatóim is láthatják, ha rám keresnek. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. jún. 20. 18:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Mennék a rendőrségre :) Az elmentett bizonyítékkal és feljelenteném, beperelném a szemétládát...Ha foglalkoznak az üggyel, akkor gondolom megnézhetik majd a gépét, hogy hova mit töltött fel és talán le is szedik onnan.Bár ebben nem vagyok biztos, de nyugodtan jelentsed fel.
2013. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy mit kell tenned,ezt te is tudod,meg az 1. is
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj a szüleidnek!
2013. jún. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!