Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphatok emiatt?

Milyen büntetést kaphatok emiatt?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem anyummal, mert cukrot tett a levesbe só helyett. Én hozzávágtam a Révai nagy lexikonát, hogy fejezze be. Aztán elérte a lexikon a fejét és betört a koponyája. Szerintem nem az én hibám a dolog, mert miért nem kerülte ki, nemde?!

2013. júl. 8. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut! Milyen dolog ez, hogy nem hajol el? Egy tisztesseges veszekedesben igazan tudhatna, hogy kell fedezek...


Te egy farok vagy, remelem kap valami agyi karosodast, es pelenkazhatod 20 evig... akkor majd megtanulod mi az erteke egy tanyer levesnek, egy kapcsolatnak, egy emberi eletnek, es egy lexikonnak!


Ilyen marhasagon eleve hogy tudtok osszeveszni... de egy gyoker vagy... majdnem megolted, erre azon aggodsz, hogy mi lesz a bunti, nezheted e az idiota musoraidat a TVben...

A buntetesed egy elbszott elet lesz, ezt megjosolom!

2013. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem érted. Elcukrozta a levest! Csoda, hogy nem a kovácsüllőt vágtam neki. Aztán még annyira sem hajlandó, hogy elhajoljon előle. Szerintem neki kellene valami megrovás.
2013. júl. 8. 17:07
 3/19 anonim válasza:

Persze, én meg ha lelövök valakit, akkor az az ő hibája. Elvégre miért nem ugrott el a golyó elől? érdekes felfogásod van...


Természetesen te vagy a hibás.

2013. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ő a hibás. Én nem csináltam semmit, csak hozzávágtam a lexikont, meg megetettem vele, amit főzött.
2013. júl. 8. 17:22
 5/19 anonim válasza:

Hát őszintén remélem, hogy a kérdés kamu.


Hány éves vagy? Nemed?

2013. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
egyértelmű hogy kamu:D
2013. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én 36 éves vagyok 120 kg, szóval nem vagyok nagy darab sem. Ő 85 éves és látássérült. Nem kamu.
2013. júl. 8. 17:34
 8/19 anonim válasza:
Azért ilyenekkel nem kéne viccelődni, kedves kérdező!
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem tettem a mondat végére smile-t, úgyhogy nem vicc.
2013. júl. 8. 17:36
 10/19 anonim ***** válasza:

Ilyen logikával akkor Kenedy volt amerikai elnök hibája hogy meghalt, hisz miért hajolt el mikor rálőttek?


Valamint még annyi,hogy ha az anyád tényleg látássérült akkor meg pláne nem az ő hibája!

2013. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!