Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért iszik olyan sok fiatal...

Miért iszik olyan sok fiatal alkoholt?

Figyelt kérdés

A 14-19 éves tinédszer korosztályt értem itt. Én is tini vagyon, 18 éves, de nem iszom alkoholt, nem járok szórakozóhelyre.

Miért isznak alkoholt, miért jó az, hogy berúgnak?


2013. júl. 9. 14:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
83%
Azért mert legális
2013. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
52%
Mert azt hiszik az a menő, és mert mindenki azt csinálja.
2013. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha mértékkel iszod, tényleg jó kedved lesz tőle. Bizseregsz...

S**grészeg még nem voltam, de ahogy láttam a többieket, nem is szeretnék. Az iszunk-hányunk-belefekszünk partyk nem jönnek be.

2013. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
86%

Mert manapság sajnos ez a menő... Ezt mutatja a média, hogy csak az lehet már menő, ha valaki totál leissza magát. Felnőttek akarnak lenni. Ja, és tudd, sokkal fiatalabban kezdik már. Sok olyan ismerősöm van, aki 11-12-13 évesen iszik/cigizik/drogozik. És nem csak kamuznak... Be kell vallanom, én is iszok házibulikban, de csak hogy jobban érezzem magam, igazán "party hangulatom" legyen, lépést tartsak a piás többiekkel. Igen, sajnos ilyen a mai fiatalság, ezzel nem lehet mit kezdeni; szerintem.


14/L

2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én anno azért ittam, mert pont akkor váltak a szüleim, amit elég veszekedős-kikészítő procedúra, időszak előzött meg, így bezárkóztam, rossz kedvem volt, elmentem bulizni, inni és jobb kedvem lett, azóta pedig társasági helyeken nem is tudok ellaulni ha nem iszok, de ez nem azt jelenti, hogy a hányásban fetengek :D persze lehet még ezer oka... divat, népszerűség, menőség...
2013. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*fetrengek
2013. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Mert nincs pénzük kokainra.

Mégis milyen választ vársz? Ezzel lázadnak, ezzel lazítanak, felnőttet akarnak játszani, vagy egyszerűen csak jó érzés nekik. És bár jelen kérdésben igazad van, mégis le kellene szoknod az "én nem így teszem, akkor mások miért"-mentalitásról.

2013. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint pia nélkül nem vagyok ember..nem iszok mert se pénzem se életkorom hozzá,de legalább részegen törődnek velempáran és elfelejtem a problémákat
2013. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Justicar ***** válasza:
Most konkrétan az osztályunknak lesz egy búcsú házibulija, meg szerelmi gondok éééés öhm jó társaság. Legalábbis most ez az indok. Múlthéten nem volt kedvem, de a barátaim már a "falkából" mindannyian nem győztek írni, hogy menjek, nem baj ha nincs pénzem, akkor is menjek..azelőtt meg betörtek hozzánk ugyan ők, szóval akkor pedig az volt az oka, hogy ittunk. 18/F
2013. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Mert szeretjük az alkohol ízét és mert módosult tudatállapotban viccesek az emberek ami roppant szórakoztató :D
2013. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!