Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Mit tegyek?

Meg akarok halni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindenki utál,és senki se ért meg.Ha elrontok valamit mindig ideges leszek és sírógörcsöt kapok. Mindig sírhatnékom van,és azt hajtogatom "Meg akarok halni!". Nem tudom ez miért van. Ez az utóbbi 1-2 hétbe volt velem,és még most is. Úgy érzem,hogy az anyukám utál(amikor megkérdeztem tőle,hogy.:"Anya utálsz?" azt mondta,hogy.: "Nem,miért kérdezek ilyet"?) pedig én mégis így érzek. Van egy tesóm 10 éves és valahogy mindenki őt szereti és vele foglalkozik,engem meg mindenki lesz*r.(bocsi a kifejezésért) Na szóval segítsetek,hogy mit csináljak,mert meg akarok halni?!....

13/L



2013. jún. 2. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a korban jelentkeztek nálam is hasonló problémák! Lehet Neked már dög unalom ezt hallani, de ez tényleg a korral jár, kamasz vagy, most minden problémát felnagyítasz, és mindenkiben az ellenséget látod, pedig valójában imádnak! :) Pár év múlva röhögni fogsz rajta, úgyhogy ne akarj meghalni... és ne foszd meg magad az élet örömeitől, ami még tömegével vár rád! Hidd el!
2013. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne vegyél mindent így a szívedre, ilyen korban nekem is voltak hasonló gondolataim. Keress valakit akivel tudsz beszélgetni ilyesmiről.
2013. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tanulj, kösd le magad valamivel, és akkor nem lesznek ilyen gondolataid. Tűz ki egy célt magadnak, és próbáld meg azt elérni. Én ezt csinálom, és nem is gondolok ilyesmikre. Másrészt ilyenkor fordulj a barátnőidhez, ők garantáltan el fogják terelni a gondolataidat.


14/L - szóval értem, miről beszélsz

2013. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
86%
Beszélj erről őszintén anyukáddal!
2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

FIRST WORLD PROBLEM.

A kérdés címe alapján arra gondoltam egy végstádiumú rákos beteg fogja elmesélni hogy a kínokkal teli lassú halál helyett inkább végezne magával, amikor rákattintottam a kérdésre nem is nagyon tudtam volna mit mondani érvként amellett hogy éljen de még neki sem tanácsoltam volna azt hogy végezzen magával.

Erre meglátom ezt... Hiszti. "azt érzem mindenki utál, senki nem szeret, miért nem szeretnek engem?"

Irigykedsz a kisebbik tesódra hogy megkapja azt a szeretetet amit valószínűleg Te is megkaptál 10 évesen csak azóta eltelt 3 év és nem akarja mindenki kinyalni a feneked.

Ezzel nem lehet mit kezdeni. Észhez kéne térned...

Én egy hidegzuhanyt javaslok. Egy vakarék kis tinilányka vagy és eldobnád az életed mert nem lep be mindent rózsaszín köd a pici világodban. Taszító.

2013. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Ne csinálj semmit, csak várj!

Eljön a halál, ha itt az idő.

Addig éld az életet.

2013. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy kicsit sértő módon, de a 6-os válaszoló elmondta a lényeget. Képzeld, vannak olyan 13 éves gyerekek, akiknek nincsenek szüleik, őket esélyes hogy senki sem szereti. Van, akinek nincs mit ennie, vagy nincs hol aludnia. Ők sem akarnak meghalni, de te igen? Cserélnél velük?

Inkább menj oda most az anyukádhoz, öleld meg és mondd el neki hogy mennyire jó, hogy van neked. Meg fogod látni, hogy mennyire szeret.

2013. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
A párom 14 évesen elvesztette a szüleit, na neki tényleg lett volna oka padlón lennie mégis életvidám normális felnőtt lett.
2013. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

"Ha elrontok valamit mindig ideges leszek és sírógörcsöt kapok. Mindig sírhatnékom van,és azt hajtogatom "Meg akarok halni!"


Öröm lehet a közeledben élni... kapd már össze magad.

2013. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jó értem amit írtok,DE nem fogjátok föl,hogy ez mien nekem.

Nem voltam ilyen SOHA! Mindig életvidám, gyerek voltam.Most meg ez a viselkedés magamra se ismerek.Ebben kértem a segítségeteket nem abban,hogy mi van mással meg hogy hol haljak meg?!

Köszönöm az értelmes válaszokat.!:)

2013. jún. 3. 05:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!