Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lenne jó Cigányia, és...

Hol lenne jó Cigányia, és hogy működne?

Figyelt kérdés
A világ összes cigányának létrehoznának egy országot,hogy működne szerintetek?Merre lenne jó?
2013. júl. 9. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

ezt már próbálták kicsiben

létrehoztak cigánydiszkót. hát becsődölt,meg be kellett zárni, talán pár hónapig volt életképes üzemelni..

2013. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 MrPifta ***** válasza:
100%

erővel nem kényszeríthetünk senkit költözésre, pláne idegen országba.

Olyan fölldterület sincs, amin lehetőség lenne új ország kialakítására.

Ha lenne lehetőségük menni, nem sokan mennének.


Tehát nem valószínű, hogy ilyen valaha is lenne

2013. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

sztem a Szaharába mert ott nem lakik senki.



(Most mindjárt lepontoznak de lesz.rom)

2013. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a Hold felszinere kene oket tenni mindenfele vedoruha nelkul.
2013. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
vagy a Napba xD
2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a semmiből felépíteni egy országot úgy, hogy az működjön is, mostanában nagyjából lehetetlen, "Cigányia" csak úgy tudna működni, ha egy hosszú folyamatként válna független országgá, kezdve azzal, hogy létrejön egy országon belül, mint területi egység, területi autonómiát kap, aztán utána jöhet a függetlenné válás szépen lassan. De még olyan országot sem tudok, ahol érdemes lenne ilyen cigányok által lakott területet létrehozni, mert nagyjából sehol nincsenek többségben.

Cigányia nem lesz soha, a rendes asszimilációjukat kéne így, vagy úgy megoldani.

2013. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Volt már hasonló dologra kísérlet, egy másik népcsoporttal. Mindenki döntse el, hogy sikeresnek ítéli-e. Egy biztos: a mai napig háborúznak rajta.
2013. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Az antarktiszon. Néhány példányt ellehetne vinni az állatkertekbe is.
2013. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

"Hol lenne jó Cigányia,"


Minél messzebb.



" és hogy működne?"


Nézz meg egy erdei makákócsapatot.

2013. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Majd mindenkit felpontozok,csak mobilról vagyok,és elég tré a netem!Oh,hát ha tehetném,akkor pénzt is adnék ezeknek a fekáknak kezdetben az új országukban,csak mert jószivű vagyok!Így tehetne minden ország,inkább tolni a lóvét nekik az építkezéshez,vagy nem,inkább külön pénzt csináltatni nekik,amit csak egymás közt használhatnak!Ki abból az országból nem jöhetnének,hatalmas kerítéssel kéne körbevenni őket,amibe áram lenne vezetve,a kerítésen kívül a biztonság kedvéért hiénákat raknék oda!Napba,Holdra?Álom,álom,szép álom!Sajna a kilővésük drága mulatság lenne,pedig jó ötlet!
2013. júl. 9. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!