Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak, hogy sok...

Miért csodálkoznak, hogy sok nő plasztikai sebészhez fordul?

Figyelt kérdés

Nemrégiben olvastam egy kérdésnél, hogy egy lányt a saját barátja kritizálta megereszkedett melle miatt. Nekem is volt egy barátnőm, akit állandó atrocitások értek megereszkedett melle miatt-elég nagyokat "örökölt", aztán egy betegség miatti fogyásban durván "lógni" kezdtek.

Mesélte, hogy strandra sem járt már és állig begombolt felsőkben flangált nyáron is a beszólások miatt.

Férfiként azon is elcsodálkozom, hogy milyen durván kritizál a többség, híresebb nőkről, vagy simán csajokról szóló blogok posztjai alatt hemzsegnek az ócsároló kommentek, vagy túl kicsi a melle, vagy nagy és lógósnak találják, vagy túl dagatnak, vagy gebének, hogy néz ki az orra, vagy csak simán leátlagosoznak egy gyönyörű nőt.


Komolyan mondom én nem csodálkozom, hogy sok lány műttetni akarja magát és önértékelési zavarral küzd, mégis őket szólják meg...

Egyáltalán miért jó, hogy elsőre a hibát keresik az adott emberben?


2013. júl. 10. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az kritizál, akinek baja van magával. A kövérek a "csontos" lányokat szidják, a karcsúak a "nagymellű teheneket", a kismellűek a "tőgyeket" a nagymellűek a "deszkákat", magas a "törpéket" alacsony a "zsiráfokat és így tovább... Aki elfogadta saját magát, annak nincsöröme mások bírálásában.


Azon már én is többször csodálkoztam viszont, hogy az itt kitett "milyennek láttok" -jellegű fotóknál a csúnyácskákat biztatják, hogy csinosak, a kifejezetten szépeket ellenben mindig leátlagosozzák. Fura.

2013. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegényke, strandra lehet azért járni, a fürdőruha melltartóként is viselkedik, ha olyan... Amúgy meg tenni kell mások véleményére, de megértem, hogy ez nem megy mindenkinek.


Osztozom az értetlenségedben, én is tapasztaltam, az emberek - ilyenek. Főleg, ha hírességről van szó, ó, egészen közelképen látszik az arcán a pihe (ami mindenkinek van és egy kis púder ki tudja emelni - vagymi, nem értek a sminkeléshez), meg jaj de vézna, de régen meg de tehén volt, a bulvárlapok pedig sokkoló képekről beszélnek, mikor abszolút nem történt semmi... Valahogy ez éltet egyeseket, mások ócsárlása. Nyilván valami nem OK a saját életükben és jobban érzik magukat, ha másokban találnak hibát, ha jogos, ha nem.


Én sosem voltam nagy véleménnyel a saját külsőmről, mert van szemem és erős önkritikám, de attól még örömmel nézek meg szép nőket (a férfiak ritkábban tetszenek, de azért olyan is van). Valahogy hiányzik belőlem az irigység. Mire is lenne az jó? Örülök, hogy van, aki szebb nálam, van kiben gyönyörködnöm :) Amióta rajzolok, még jobban értékelem az emberi test szépségeit - de egy okos, értelmes, bájos arcot is, ami már túlmutat a testi szépségen :)

2013. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszindulatúak az emberek és nemcsak a nők, hanem a férfiak is, de nagyon.
2013. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!