Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt fejleszteni?

Hogyan lehet ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy mire gondolnak az emberek, milyen kedvük van. Legtöbbször én veszem először észre, hogy valami nincs rendben. Most egy testbeszédről, arckifejezésekről szóló könyvet olvasok és nagyon jó. De szeretném ezeket nem csak képeken látni hanem élőben tapasztalni is. Hogyan lehet ezt megtenni? Nem akarok bámulni embereket mert egyből észreveszik ha nézem őket :D

Egyszer egy barátnőmmel neten beszélgettünk egy ismeretlennel és mondtam a barátnőmnek, hogy tuti van valami baja, ő azt mondta, hogy szerinte meg nincs és megkérdeztem tőle és csodálkozott, hogy honnan tudom mert végig jó kedvűnek adta magát. Láttam az arcán és leginkább a szemöldökén, szeme környékén. Olyan jó volt észrevenni. És néha látok ilyeneket csak nem merem megkérdezni. Hogy tudom ezt tovább fejleszteni, hogy több dolgot észrevegyek?


2013. júl. 11. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is folytatod a megfigyeléseket, és szépen építgeted magadban, akkor magától fejlődni fog ez a készség.
2013. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!