Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kertes házban laktok,...

Akik kertes házban laktok, törtek már be hozzátok?

Figyelt kérdés
Milyen biztonsági intézkedéseket lehet tenni, ha nagyon úgy néz ki, hogy visszajönnek a rablók..(pl bosszúból)
2013. júl. 11. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, pont költözésünk után nem sokkal. Előtte nagy üresség volt az udvar meg a ház, sokáig nem lakott itt senki aztán gondolták, itt egy új préda.

Visszajönnek a rablók bosszúból?

Nehogy már nekik álljon feljebb!!!!

Csoda hogy a történtek után az egész kerület sötét bőrű egyéneit ki nem nyírtam.

(bár csak a sufniból vittek el pár szerszámot)

Mi utána felszereltünk mozgásérzékelős lámpát, kamerát, és (bár azt amúgy is terveztük) kutya is lett a háznál.

2013. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer bejöttek a kertbe, és megpróbálták kinyitni a bejárati ajtót. Kifigyelték, hogy apukám és húgom elmentek otthonról, és azt nem tudták, hogy én is otthon vagyok.

Meghallottam őket, hogy ott motoszkálnak a zárral, lekiabáltam, erre elfutottak.

Mi annyit észleltünk a dologból, hogy a zár tele volt nyomva valami fekete löttyel, állítólag ezzel "robbantották szét". Mivel speciális zár, nem nyílt ki tőle, de tönkrement, úgyhogy lehetett kicserélni.


Nem valószínű amúgy, hogy visszamennek, annak már nagy lenne a kockázata. Bosszúból főleg nem, ezek besurranó tolvajok, nem gyilkosok, szóval ilyesmitől nem kell félni!


Riasztót amúgy érdemes felszereltetni, meg persze mindig zárni az ajtót.

2013. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kutya nem feltétlenul jo ötlet, hacsak nem ugy neveled, hogy utálja az idegeneket...tök simán félre lehet állítani egy kutyát..csak ezért kutya...kutyát nem hiszem, hogy tartanék.
2013. júl. 11. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
A rablás után már csak egy lépés a gyilkosság...
2013. júl. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!