Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olaszország vs. Barátok+Utcazene?

Olaszország vs. Barátok+Utcazene?

Figyelt kérdés

Lenne egy lehetőségem apummal elmenni Olaszba.

Viszont ugyanazon a héten jönnek hozzánk a barátaink,és akkor lesz az utcazene is,ahova a barátainkkal mennék.

Melyiket válasszam?És miért?



2013. júl. 12. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem mondhatjuk meg neked, neked kell tudni, téged mi érdekel jobban.

Én tudom, hogy utaznék inkább, mert mindig szerettem volna Olaszországba eljutni, és eddig sajnos nem jött össze.


De ezt tényleg neked kell tudni.

2013. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ,milyen társasággal mennél Olaszba. Ha velük is jól érzed magad, akkor én mennék, hisz ki tudja mikor lesz rá lehetőséged..
2013. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátok máskor is letudnak jönni, viszont lehet, hogy Olaszországba már nem jutnál el ilyen gyakran.
2013. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét.
2013. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tutira Olaszországot választanám mivel még életemben nem voltam külföldön :/ Utcazene meg minden évben van , meg amugy is egyre rosszabb a felhozatal ..:D
2013. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!