Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olaszorszag pescara hostes...

Palesz699 kérdése:

Olaszorszag pescara hostes munkaval newstylehungary altal milyen velemenyetek van? Szemelyes egy ismeros altal vagy valahonan. Surgos mert baratnom oda megy dolgozni es nem tudunk a munkaval kapcsolatosan utanna jarni.

Figyelt kérdés

Surgosen kell az informacio mert baratnom ide akar menni dolgozni es informaciora lenne szuksegem surgosen!

Mi a velemenyetek? Szemelyes vagy ismeros altal olaszorszag pescara hostes munkaval kapcsolatban. Surgos! Kedves erdeklodok! Az olaszorszagi Pescaraba keresunk barhostesseket! Feladatod:klubb bevetelet novelni az altal hogy a vendegekkel italt fogyasztasz, beszelgetsz. Fizetes: 60-70 euro kozotti fix fizetes=ez azt jelenti hogy ez a 100%os biztositott fizetes melyet minden nap megkapsz, reggel munka utan. Ezen felul az elfogyasztott italok arabol 0-10% a tied. Munkaido: heti 6 munkanap,22:00-04:00, esetenkent 05:00ig, attol fugg mennyi vendeg van. Amennyiben nyelvtudas hianyaban vagy, ne aggodj, mert klubbjainkban vannak mar magyar lanyok, es segitenek a megertesben, beilleszkedesbe! Jelentkezeshez szukseges adatok:Nev, Szuletesi datum, Lakcim (csak a varos erdekel minket amelyben laksz) telefon elerhetoseg, magassag, testsuly, nyelvtudas, munkatapasztalat (ha van),4-5 friss foto.   NewstyleHungary  erdekel mit kell csinalni? Meg mi jellemzo ra?  



2013. jún. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan gondoljatok? Ti tenyleg ennyire naivak vagytok?

Idegenforgalomban dolgozok kulfoldon, foiskolai idegenforgalmi vegzettseggel rendelkezem es 4 nyelven beszelek folyekonyan.Ennek ellenere meg igy is nehez volt eleinte erdemleges munkat talalni, mivel a legtobb helyen a kulfoldieket csak olyan munkakorben alkalmazzak, amire a helyiek nem hajlandok.Ezt pedig pont kulfoldieknek hirdetik, itt az elso bibi.

Harom munkakor letezik ami nem igenyel nyelvtudast, ahogy a hirdetes emliti: mosogatas, takaritas es a szex.

Eleg egyertelmuen irja a hirdetes mirol van szo.Nem a szorakozohely szamara kell vendegeket toborozni utazasi iroda kepviseleteben, hanem a mar ott levo vendegeket kell fogyasztasra birni.Magyarul annyira kell kelletni magad, hogy mindenki teged akarjon leitatni, es veled inni.A hirdetes leggazosabb resze viszont valoban az, hogy nyelvtudast nem igenyel, tehat ha nem tudod szoval tartani az illetot, akkor ez egyertelmuen testiseget takar.Masreszt ha beszelsz is valamilyen nyelven, az olaszok kimondottan arrol ismertek, hogy ok semmilyen nyelven nem tudnak.Jobb esetben turistak altal latogatott helyen van, de meg igy is ott van a legzavarobb resz, hogy nem kell hozza nyelveket beszelni.

Szerintem nem kell tovabb magyarazni a helyzetet, kiveve, ha pont ilyen munkakorre vagyik a baratnod.Ahhoz viszont nem kell Olaszorszagba utazni :D

2013. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Mi tavaly voltunk itt barátnőmmel, ugyan nem ezzel az ügynökséggel, de ugyanebben a klubban (is). Egy hétig sem bírtuk, utána átmentünk inkább Olaszország másik felébe... Senkinek sem ajánlom! Ott kezdődött, hogy a szállás (ami nem ügynökségfüggő, hanem a night club tulaja szervezi) valami katasztrófa volt. Még saját szobát sem kaptunk, csak egy Pescara melletti település külvárosában, messze mindentől, a vasútállomás mellett (a pihenés szinte lehetetlen volt), egy rohadó-penészedő falú, szekrénnyel elkülönített 3 m2-es lyukat kaptunk...2 román lány volt még ott, hát ők sem az igényességükkel tűntek ki... Nem vártunk semmi luxust, de ez undorító volt. A főnököt Pietronak hívják, neki 3 clubja van Pescara közelében (Impero Primo, Zeus, és Prestige), egyik sem túl lenyűgöző... Az már csak hab volt a tortán, hogy utolsó este konkrétan ki akart velünk kezdeni... Ezután már elkezdtük szervezni magunknak máshova, másik ügynökséggel a munkát, mikor hívtak telefonon, hogy ki vagyunk rugva. (mivel nem hagytuk a főnöknek, hogy bármit is csináljon velünk). Magyar lányok egyáltalán nem voltak rajtunk kívül, és hogy bárki is segített volna? Hát ez legkevésbé sem elmondható.

Van még rengeteg club Olaszországban -bár azt hozzátenném, hogy az csak régen volt, hogy csak beszélgetni kellett velük, mára már szinte mindent elvárnak, és ha nem csinálod, küldenek klubról klubra, mert sehol sem kellesz - főleg ha még olaszul sem beszélsz tökéletesen. Teli van román lányokkal, akik pár euróért mindent bevállalnak, és olaszul is egy-két hét alatt tökéletesen megtanulnak mert hasonlít a románra.

De ha mindenképp hostesskedni szeretnél, akkor ne Pescarába menj! Persze, ti döntitek el, én csak a tapasztalataimat írtam le! Sok sikert :)

2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

lső válaszolónak: kicsit rosszul vagy tájékozódva,ahhoz képest hogy ilyen nagyon hatalmas képesítéseid vannak. Itt isba bizonyíték, hogy nem minden a papír. Nos én voltan kint nemrég, a bárhostess munkák nem takarnak feltétlenül szexet, főleg hogy magad döntöd el hogy elhagyod e az illető vendéggel a bár területét,vagy sem.. az ilyen helyeken nyilván nem fognak meztelenre vetkőzni mások előtt, ugyanis a legtöbb helyen mindenki rálát mindenkire szoval ilyen formában lehetetlen ott az érintkezés. Az mas, ha van lány akit annyira hajt a pénz, hogy elmegy vele munkaidőn kívül egykétmenetre a vendéggel, ez teljesen egyéni és csak az ő dolguk. Aki pedig naiv, és el lehet csalogatni egy 'vacsorara' az így járt,nem 0 ésszel kell és tapasztalattal kell belevágni ebbe a munkába.

A másik dolog, hogy az olaszok többsége beszél más nyelveket is, a vendégek közül nagyon sokkal tudtam angolul is beszélgetni, amíg nem jöttem bele az olaszba,de volt akivel portugálul is tudtam volna,ha tudnék azon a nyelven.

Szóval ha még nem próbáltál ilyen munkát, inkabb ne oszd meg a gondolataid, mert akkor semmit sem tudsz erről. Én lehuztam pár honapot, rengeteg pénzt kerestem,ráadásul egy plusz nyelvet is megtanultam. És a kint létem alatt EGYETLEN EGY EMBERREL SEM feküdtem le,magyar lány lévén, akiknek a többségét a pénz nem viszi bele ilyen legalja dolgokba

2014. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!