Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki számít gazdagnak?

Szerintetek ki számít gazdagnak?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mit gondolnak az emberek általánosságban a gazdagságról. Kinek mit jelent a gazdagság? Milyen ember szerintetek a gazdag ember, mivel rendelkezik?

2013. júl. 12. 21:21
1 2
 1/11 Akszidentális Errőr válasza:
71%
Akinek nincsenek vágyai.
2013. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

A gazdag embernek egy kisebb apartmanja van, a mélygarázsban 2 autóval amik megint csak 10m ft felett kezdődnek

Udvaron, lakásban padlófűtés, ami télen végig üzemel

2013. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Az az ember mondhatja magát igazán gazdagnak, aki boldog!
2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első: köszi a rávilágítást. sok éve van ez nálam hogy nincsenek igazán vágyaim, de nem értettem miért..azt éreztem magamban hogy elkezdtek nem érdekelni materiális dolgok...de valóban ez gazdagság, de nekem még pontosabb kifejezés erre az hogy szabadság.
2013. júl. 12. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
"Gazdag vagyok fejben, a pénztárcád nekem nem értékes"
2013. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Így van, az a gazdag ember aki boldog. Boldogságot pedig a mai világban pénzzel lehet szerezni, mert az élmények, egyebek pénzbe kerülnek ami a boldogsághoz vezet. Tehát az számit gazdagnak aki egészséges és sok pénze van.
2013. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Gazdagnak tartom magam, de nem azért, mert pénzem van, hanem azért, mert értelmes, kedves és művelt ember vagyok, illetve a tudásszomjam nagyon nagy. Az emberek kedvelnek, mert empatikus, őszinte és megértő vagyok, de ugyanakkor laza is és a hülyeségben is társ. Nekem ez a gazdagság. A pénz csak egyfajta szabadságérzetet ad, ami nagyon jó, mert nem függök senkitől sem, de ez magában még nem elég.
2013. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó: D mire használod a múveltésgedet például, meg ezeket, mondok egy példát: vannak barátaid kedves vagy velük meg mindenben hűséges társ ahogy leírtad de ha nincs pénzetek sehova csak arra hogy otthon ülejetek akkor így ezeknek sincs értelme. Tehát az amit mondtál az jó az is a gazdagsához tartozik, de hogy ezeket "érvényesíteni" is tudjad pénz kell hozzá, és így lesz valaki igazán gazdag mindenféle szempontból.
2013. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
# 8/8: Ne haragudj, de mióta kell ahhoz pénz, hogy megértő légy valakivel? Vagy őszinte? Ehhez elég egy közös séta, mialatt beszélgettek, ennyi.
2013. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon maradnak, és ott töltik el közös idejüket, ahhoz is kell pénz, mert a lakást sem adják ingyen.
2013. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!