Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az életedről?...

Mi a véleményed az életedről? (Age: 15-20)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__45829..

Nyomán.


Idézem a másik kérdezőt: "Fűszerezd zenével!"


2013. júl. 13. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudunk magyarul is, age helyett írhatnál kort.
2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az en eletem szokasos tini elet csak a pasizos dolgok kimaradnak :)
2013. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ott a link, a kérdést az alapján tettem fel, csupán más korosztályt céloztam meg. De köszönöm észrevételed!
2013. júl. 13. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Imádom az életem, iszonyatosan pörgős, és megtaláltam azt, ami igazán érdekel. :)


16/L

2013. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát mostanában egyre inkább ilyennek érzem magam: http://www.youtube.com/watch?v=aWxBrI0g1kE


De régebben nem voltam magammal megelégedve.Még most is kifogásolok magammal kapcsolatban pár dolgot, de szerintem sokat fejlődtem korábbi önmagamhoz képest.

2013. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kíváncsian várom a többit! Kérlek, ha tudtok zenét is linkeljetek mellé!
2013. júl. 13. 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én életem mostanában nem is szar,csak sokat csalódtam az emberekben.A családommal nagyon jó a kapcsolatom,a tanulás terén is jó vagyok,kezdek külsőleg is kikupálódni,de az eddigi barátaim eltűntek nyárra ,és ezzel mindent elrontottak.:/

Csak egy pasi+ egy igaz barát hiányzik..

16/l

2013. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Unalmas... nem tehetem egészen azt, amit szeretnék.


Az egyetlen személy, aki nagyon fontos nekem pedig messze van...

2013. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mesébe illőnek érzem.

Kölyökkoromban sokat piszkáltak, aztán lábra álltam. Hiperaktív, fura gyerekből átcsaptam "lázadó művészlélekbe", csak hogy költőien fogalmazzak. Kellemesen gazdagok vagyunk, a családi vállalkozás miatt még az álláskereséssel sem kell idegesíteni magam. Az iskola sem zavar, szorult belém egy kis ész. Igazából mindenem megvan és pofátlanság lenne panaszkodni.

Azonban... nem bírok megmaradni a seggemen; legszívesebben nekivágnék a világnak egy gitárral a hátamon, pár papírral a táskámban, a zsebeimet teletömve ceruzával, ecsettel és festékkel.

2013. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bumbi02 ***** válasza:

Meg vagyok elégedve vele, 20 éves vagyok, Ausztria legjobb hotelében főzhetek, és egy remek támogató családi háttér van emellett..:)


Piramis - Másnap olyan hatalmas lett a világ

2013. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!