Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vidítsam fel magam...

Hogyan vidítsam fel magam sikertelen vizsga után?

Figyelt kérdés
2. sikertelen vizsgám után vagyok, (az mindegy mitől) semmi kedvem már élni se. és a tudat h lesz még 3. is és esetleg az sem sikerül teljesen kiborít. de szükségem lenne már egy kis pihenésre, kikapcsolódásra mert az utóbbi időszak nagyon kemény volt és még az is lesz. de mit tehetnék h ne a vizsga járjon mindig az eszemben? van valakinek valami tippje h tereljem el a gondolataimat?

2013. júl. 16. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Csomó hülyeséget tanul az ember, amire igazából nincs is szüksége.

Gondold át, hogy ezek a tárgyak mennyire fontosak, kell-e majd ahhoz a munkához, amit végezni akarsz, vagy sem. Mert ha nem, akkor lazíts, és majd előbb-utóbb levizsgázol belőlük tök mindegy hanyasra.

Ha viszont fontos tárgyak, akkor jobban el kell gondolkodnod, hogy jó irányba mész-e. Nem kéne-e más pályát választani.

2013. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgarol van szo?

Tanultal rendesen, becsuletesen? Nem leszidni akarlak, de szerintem aki parszor kinyitja a konyvet, annak mar lehetetlen megbukni.. talan tudok tanulasi tippeket adni, csak mond meg milyen vizsgarol van szo pontosan?

Mondjuk ha vezetoi vizsga, az lehet nem a te hibad, sokakat meghuznak csak azert hogy ujra fizessenek a vizsgaert..

2013. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
forgalom :/
2013. júl. 16. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnallak.. de nem feltetlenul a te hibad.. nalunk "kotelezo" lefizetni a tanart, hogy atengedjen..:( nem eri meg szomorkodni, bar gondolom ez nem vigasztal! legkozelebb csak sikerul!:) fel a fejjel!
2013. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már majdnem sikerült pedig. csak olyan szerencsétlen vagyok :/ remélem összejön majd
2013. júl. 16. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek ez jó biznisz, idővel átengednek, még ha nehezen is. Én ilyenkor szisszentek egy Köbit, és hagyom beúszni a jó zenét. :)
2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!