Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Második sikertelen forgalmi...

Második sikertelen forgalmi vizsga. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
elfogyott a pénzem hogy több vezetési órát vegyek, magamtól kellene felkészülnöm a következő forgalmimra.arra gondoltam hogy biciklivel ugyanúgy, mint kocsival, végigjárom a vizsgaútvonalakat, hogy tisztában legyek a kereszteződésekkel, meg anyummal kimegyek a határba tolatásokat, meg manővereket,( y, egyíven megfordulás, saroktolatás, stb) végezni. ennél többet ami nem igényel pénzt tudnék e tenni, és ha igen mit? ti mit javasoltok?
2013. júl. 2. 15:09
 1/6 anonim válasza:
47%
Csak gyakorlással leszel jobb vezető. Nem tudom, mi az ami miatt elvágtak, de nem árt, ha mindent csinálsz. Az újabb vizsga előtt azért még egy órát szoríts ki az oktatóval. Nekem is elég nehéz volt a vizsgát letennem.
2013. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

sajnálom:( tudom,h nem vigasztal annyira, de egyik barátnőmnek ötödszörre sikerült :/


sok szerencsét legközelebbre! :) és szerintem is próbálj kiszorítani még egy órát a vizsga előtt.

2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koncentrálj, figyelj jobban a közlekedés szabályainak betartására s nem lesz baj. Egy óra kb...
2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább! Nem tudás hanem szerencse kérdése. Nekem hatodjára sikerült , és a hatodik vizsgámon se voltam jobb sofőr mint az elsőn. Pedig annyi plusz órát vettem mint égen a csillag.
2013. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sajnos igen ez a pénzről szól már...:/ Elég gáz...főleg itt Pesten! De kitartást mert sikerülni fog...nekem is harmadszorra sikerült és általában harmadikra már átengednek...

Drukkolok :D

2013. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akármivel próbálkozol nem helyettesítheti az oktatóval vezetett órákat. Én 3-jára mentem át úgy, hogy a vizsgák között 10 órát vettem. Így szépen olyan lett, mint a biciklizés. Próbálkoztam én is minden módszerrel, volt, hogy 10 km is mentem kockáztatva, hogy megfognak és semmit nem ért, egyszerűen nem ugyanaz.
2013. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!